Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az a 27.héten,...

Mit jelent az a 27.héten, hogy a baba koponya végű fekvésben van?

Figyelt kérdés
Ez jót jelent, vagy sem?
nov. 10. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy már befordult úgy, ahogy majd meg tud születni. Semmi rosszat nem jelent.
nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar? És olyan van, hogy mivel ilyenkor még azért van helye, hogy akár vissza is fordulhat és faros fekvésben lehet, mikor eljön a szülés ideje?
nov. 10. 23:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy Köszönöm a választ! 🙂
nov. 10. 23:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még visszafordulhat. Ez csak pillanatnyi állapot, a vizsgálaton koponyavégű fekvésben volt, de ez még változhat.
nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez azt jelenti, hogy még van kb 13 heted, hogy felkészülj a szülésre, mert jelenleg elég tájékozatlannak tűnsz. Aztán utána jöhet a szoptatás és a gyermekágy időszaka majd a gyereknevelés. Van még mit tanulnod. Hajrá
nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

*5 👏 nagyon elbűvölő vagy ,milyen a levegő odafent a magas lovon? Nem mindenki születik ősanyának ,legyél már kedvesebb légy szíves amikor leereszkedsz közénk. 😀

Valószínű azért kérdezett mert meg szeretett volna tudni valamit ,tehát tájékozódni,tanulni próbál.

nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hétben az égvilágon semmit, lehet pár óra múlva meg farfekvesben lesz vagy keresztben, most még sok helye van feszkelodni. Ahogy írták, ez csak egy pillanatnyi állapot volt.
nov. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ötös! Első gyerek és bocsika, ha nem tudok mindent a terhességről csípőből. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki fel mer itt tenni egy kérdést, bár lassan úgy érzem, tök felesleges, mert mindig lesz pár marha okos, aki azt hiszi, név nélkül mindent is megtehet. Mondjuk ez aztán baromira felnőtt viselkedés.
nov. 11. 07:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Hetes! Egy hónapja is ebben a pózban volt. Pont néztem a papírokat. De köszi neked is meg különösen a 6-osnak🙂!
nov. 11. 07:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A megállapítás úgy helyes, hogy egy hónapja is "ÉPPEN" ebben a pózban volt :)

Nekem is minden menetrendszerinti vizsgálaton koponyavégű fekvésben volt, aztán egyszer sajnos fertőzés miatt soron kívül mentem az ügyeletre (kb. pont ennyi idősen), és legnagyobb meglepetésemre harántfekvésben volt.

Persze egyből frászt kaptam, mert nagyon nem akartam császárt...

Másnap, mikor visszamentem, már fejvégű volt. Semmit nem éreztem a mozgásból, ha pont nem kellett volna mennem előző nap, sosem tudom meg, hogy feküdt úgy is 😀

nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!