Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kineziós tapasz várandósan...

A kineziós tapasz várandósan használható derékra ragasztva, derékfájás ellen?

Figyelt kérdés
Már kb egy hete eléggé fáj a derekam, ha leülök, elfekszem is. Hallottam erről a tapaszról,meg hogy a pocakot is meg lehet vele emelni valamennyire ha oda ragasztja az ember és az volna kérdésem, hogy tényleg ér is valamit és nem okoz bajt, vagy felesleges pénzkidobás?
nov. 12. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pocak tartásra nem használtam, de hát és derékfájdalomra igen. Nekem mindig az rakta fel akihez jártam kismama masszázsra is.
nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
nov. 12. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pocaktámasztásra működött. De csak olyan csinálja aki ért hozzá!
nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Terhesség alatt lehet használni de szakember helyezze fel. Amerikába gyakori, ez a terhesség alatt ez a szalag a fájdalomra.
nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, magamnak nem tehetem fel? Ezt nem is tudtam. Akkor nem rendelek inkább. Köszönöm szépen, hogy szóltatok!
nov. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!