Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg korai tunetei?

Terhesseg korai tunetei?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennek kivancsi,olyanoktol akik mar nem vart elott egy hettel vagy ovulacio utan 8-9nappal mar ereztek tuneteket es tenyleg pozi is lett a teszt. Mikor lettek es mik voltak a tunetek?

nov. 14. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A hcg hormon okozza a terhességi tüneteket, ami ovuláció után 12-14 nappal (tehát a nemvárt napján, max előtte 1-2 nappal) lesz kimutatható mennyiségű.. Addig a pms és a terhességi tünetek kb. ugyanazok.

Nekem az első biztos tünetem a menstruáció elmaradása volt. Előtte 1-2 nappal feszült a mellem, de az menstruáció előtt is elő szokott fordulni.

nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Én éreztem a beágyazódást. :)

De én nagyon nagyon figyeltem/figyelem a testem jelzéseit.

Kis alhasi görcs volt és megemelkedett a hőm (37re) páromnak mondtam is, hogy ez most tuti sikerült, érzem!

Aztán mellfeszülés, illetve meg is nőtt és mellem és a vérbőség miatt gyakori vizelési inger.

Ezek voltak az első tünetek :)

nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Azt elfelejtettem, hogy nemvárt előtt 5 nappal pozitiv volt a teszt és nem a reggeli, hanem délutáni vizeletből
nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulalok a babocahoz 3as!:) 10es erzekenysegu tesztet hasznaltal?
nov. 14. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Predikator Early tesztet használtam! :)


Amúgy nem tudom ki pontozott le és miért :D Attól még így volt.

nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
*Predictor
nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En zoldet nyomtam! Valoszinuleg akik nem tapasztaltak hasonlot inkabb a racionalis dolgokban hisznek :D
nov. 14. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálam a baba okozta-e, de iszonyú savam lett.

Soha életemben nem volt. Nem is ettem olyat ami miatt sok lehetett. Aznap pozitív is lett a tesztem. Utána még kb 1 hónapig szenvedtem a savtól.

Most vagyok 25 hetes.

nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!