Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyennel meg sosem talalkoztam...

Ilyennel meg sosem talalkoztam. Prima korai terhessegi teszt masodik csikot mutat. Nagyon halvany, viszont rogton kijott. Olvastam, hogy szokott szellemcsikos lenni ez a teszt. Ez az lehet? Probalok kepet tenni.

Figyelt kérdés
Egyebkent vannak mar gyermekeim, lattam par pozitiv tesztet, es halvany tesztet is, de ez mas.

nov. 5. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
nov. 5. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik erős csík, a másik csík halvány. Ennek ellenére lehetsz terhes, ha akartok gyereket. Ritkán, de előfordul szellemcsik. Hány gyereked van? Férjeddel tervezel gyereket?
nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom a második csíkot, inkább azért tűnhet annak valakinek, mert előtte van valami hiba, ahol világosabb.


Inkább csinálj meg még egyet, ez elég lutri így.

nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így negatív, csinálj másik tesztet.
nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negatív teszt.
nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy masodik, de ugyanaz a fajta.

Nem tervezunk tobb gyermeket, ezert “ijedtem meg”. De a masodik is olyan fura, holnap veszek masik fajtat a biztonsag kedveert, de szerintem is negativ.

nov. 5. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Negatív es szar teszt
nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A második se túl jó, de negatív, az fix.
nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!