Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használt terhesség...

Ki mit használt terhesség alatt a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Még csak most tudtam meg, hogy terhes vagyok, de ez megmagyarázza miért vagyok tele pattanásokkal egy hete :D
nov. 14. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezekelött nem voltak pattanásaid? Szedsz terhesvitamint? Van hogy az okozza.Pl nekem terhességem elött tinikorom óta voltak itt ott pattanásaim, kordában tartottam, könnyen elfedtem.Mikor teherbe estem furan letisztult az arcom, igy volt ez hónapokig.Majd most a 7.hónapban ismét elő jönnek viszket, bepirosodik körülötte a böröm majd másnapra már csak egy pötty van.Nem nyomkodom, nincs szükség. Ugyanaz a rutinom mint terhességem elött.Engem az üt ki ha lecserélek 1 terméket a rutinomból.Évek óta ugyanazt hasznákok.Paula's choice terméket + the ordinary+ geek & gorgeous.Most mit használsz?
nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minden este megmostam avonos fekete szappannal, majd egy avonos tonikkal áttöröltem, és végül egy avonos gélt massíroztam bele (nemeglepő de egy avonos belemaszírozóval).

Terhességemnél végig iszonyat nagy vörös gyulladt fájdalmas patijaim voltak, miteszerekkel volt tele a fejem és a hátam. Viszketett fájt borzalmas volt.

Miután megszültem az arcom teljesen letosztult, a hátammal együtt. Meg is jegyezték hogy olyan szép lett a bőröm mint azelőtt soha. Pedig már nem használok semmit. Csak mensi előtt jön elő kb 2 db pati.

Az okát nem tudom mindent rendben találtak szedtem vitaminokat, normálisan étkeztem.

Még annyi hogy én nyomkodtam mert pl amíg a miteszert nem nyomtam ki iszonyatosan viszketett, a gyulladt patit meg úgy éreztem szét durran és nagyon fájt kinyomásig. Sőt a hátam minden este a férjem nyomkodta minimum fél óráig annyi volt...

nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát avonos toniktól ami televan alkohollal persze hogy vörös volt a fejed :( vannak termékek amik ártanak mintsem használnának.
nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Előtte csak mensi előtt pár nappal jöttek ki, de nem ennyire durván, aztán el is múltak. Olyankor használtam rá gélt meg arctisztítót alapból, de most nem segít. Tegnap vettem egy Niveás arctisztítót, mintha segítene
nov. 15. 07:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Áh ne kenj ilyesmit az arcodra, nivea, avon és társai.Nem a legjobbak a bőrnek :( Csak ártanak mint használnának.Tele vannam alkohollal, parfümmel.Csoda ha használ.De ugye ezek a pattanások hormonális eredetüek eltüntetni 100osan nem lehet, énsem tudom.Terhesség alatt ez normális.Termékekkel lehet enyhíteni mindössze ennyi.
nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem attól volt. Tinikoromtól kezdve ez az egy vitte le a pattanásaimat vagy tartotta kordában őket. Minden mást próbáltam és kitörölhettem vele a seggem.

De azért köszi az okoskodást. Nem ám a hormonoktól nem biztos attól volt xd.

nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem okoskodok.Egyáltalán terhes vagy? Mert aki terhesség alatt pattanásosabb az bizony a hormonoktól van. Mivel egy olyan kérdés alatt osztod a mágiát hogy neked bevált az avonos tonik 🤣
nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod rájöttem hogy egyszerűen csak ostoba vagy.

"Miután megszültem az arcom teljesen letosztult, a hátammal együtt. Meg is jegyezték hogy olyan szép lett a bőröm mint azelőtt soha."

Azt hiszem ebből tisztán le lehet venni hogy nem vagyok csak voltam.

nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó hát milliók használják ezt a platformot honnan tudnám hogy ugyanaz válaszol. Nem tudom miért személyeskedsz.Nemtudom ki az ostoba a kettőnk közül. Nem én használok alkoholos szart az arcomra.
nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdezett, válaszoltam pont.

Lehet hogy alkoholos de ha csak ez használt az én bőrömnek világ életemben akkor hiába használtam volna mást. Ennyi felesleges ragozni. Örülj neki hogy a te bőrödnek segít a nem alkoholos szar.

nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!