Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig csak egy helyen érzem....

Mindig csak egy helyen érzem. Nincs baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 hetes kismama vagyok és van egy nagyon kis aktív kisbaba a pocimban :)

Viszont mindig csak bal oldalt lent érzem a mozgását. Ez nem jelent gondot? Mások mesélik hogy érzik mindenhol, én szinte csak itt lent, vagy éppen középen. Pár napja voltam dokinál ő különösebben nem mondott erre semmit.. Köszi ha válaszolsz



nov. 17. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen aggódsz.
nov. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejted, hogy nincs két egyforma baba/mama.
nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második trimeszteri uh-n mondta a doki, hogy mivel elől van a lepény, oldalt fogom inkább érezni.
nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyira pici. Lesz majd olyan, hogy a mellkasodtól a hüvelyedig mindenhol érezni fogod és azon fogsz gondolkodni, hogy vajon egy babád lakik odabent, vagy meghívott esetleg még pár barátot is? Focista lesz-e vagy tornász? 🫣😊🤣
nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!