Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A digitális teszteken belüli...

A digitális teszteken belüli vonal színek erősségének van jelentőssége?

Figyelt kérdés

Szétszedtem egyet kiváncsiságból, jó erős 3 db kék színű vonal volt.


Ma reggel pedig az egyik vonal halványabb.



nov. 17. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van jelentősége a teszt számára a leolvasás során, de nem neked. Ezért nem kell szétszedni a tesztet…
nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha annak van, akkor vmi szamunkra is sejtheto belole
nov. 17. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Más eredményt mutatott, mint a korábbi? Ha nem, akkor nem tök mindegy? Honnan tudod hogy melyik csík mit jelez? Lehet, hogy az a kontroll csík és a teszt csík elvonta belőle a festéket, vagy csak azt jelezte, hogy működik a teszt. Ismétlem, ezért nem kell szétszedni.
nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az tuti az a vonal ami a hcg-t nezi. Lattam kepeket a neten.
nov. 17. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mit?
nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi hát mit? :)


Lattam, hogy idorol idore az is erosodik

nov. 17. 15:13
 7/8 anonim válasza:

Mi ujsag kerdezo?

Ismerosom is szetszedte, ugyanigy volt mint te. Tobbi teszt negativ, ra kb 7napra mar a sima. teszt is teljesen pozitiv volt, elemnt dokihoz. Sajnos neki mehen kivuli volt, 5napra ra spontan vetelessel. :(

nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos missed ab :(
nov. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!