Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek másik dokihoz másodvéle...

Menjek másik dokihoz másodvéleményre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthéten voltam 7+5 naposan terhesség megállapításon. CRL: 14mm, GSD: 27mm. Volt szívhang, a babát (vagy embriót) nagyon szépen ki lehetett venni az uh-n.

Ma visszamentem a dokihoz (8+5nap) mert begörcsöltem, vérzés nem volt, így a magam megnyugtatásáért mentem inkább. CRL: 14,8 mm, GSD: 34,1 mm.

Volt szívverés de valahogy nagyon furán fekhetett vagy nem tudom mert most egy kis paca volt szegénykém.

Tehát kb semmit sem nőtt, a dokinál kétszer is rákérdeztem mondta, hogy valószínűleg az a baj, hogy nem is jól feküdt, plusz le is árnyékolta valószínűleg valami. Azt mondta ne aggódjak mert élő és nő, fejlődik.

Ennek a dokinak köszönhetem, hogy teherbe estem, megbízok benne, viszont ez az érték nagyon nem hagy nyugodni.

Azt sem jó tudtommal, ha sokszor vizsgálnak.

Érdemes elmenni egy másodvéleményre szerintetek?


nov. 30. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék. Nőtt és ilyen picit két orvos sem mér le ugyanakkorának, sőt ugyanaz az orvos ha megméri mégegyszer akkor sem biztos hogy ez az eredmény jön ki. Volt szívhang és ez a legfontosabb.
nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
dec. 1. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!