Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes ultrahangon kiderült...

24 hetes ultrahangon kiderült a baba egyik veséje nagyobb mint a másik. Meg kell rémülni? Ez mit jelent vagy mivel járhat? Volt bárkinél is hasonló? Tapasztalatok érdekelnének nagyon, járt e valaki ilyen cipőben.

Figyelt kérdés

nov. 28. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Az én fiamnak vesetágulata volt, már szülés után derült ki. Annyi van vele, hogy láz esetén a gyerekorvos tesztcsíkkal ellenőrzi a vizeletét (kizársndó a vesegyulladást).
nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Az én fiamnak is vesetágulatot állapítottak meg, kb. ugyenebben a korban.

Nekem azt mondták, hogy ez kisfiúknàl gyakori, de legkésőbb szülés után gyakran nyom nélkül eltűnik, ha sikerül pisilnie egy jó nagyot :)

Járnom kellett a genetikai szakrendelésre rendszeresen terhesség alatt, aztán mielőtt hazaengedtek minket a kórházból, még egyszer megnézték, akkor már normális volt mindkét oldala.

Legrosszabb esetben műtik, de arra ritkán kerül sor, és arra kell gondolni, hogy legalább tudják kezelni.

Szerintem ne aggódj.

nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!