Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek semmilyen terhes tünet nem jelentkezett az első három hónapban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: hányinger, émelygés, mellbimbó udvarának elszíneződése, mindenre
2010. okt. 20. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van. De sajnos nem én. :(
2010. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ilyenről, de szerintem ez a ritkább. Én nagyon megszenvedtem. Az egyik kolléganőm nem is tudta, hogy terhes, majdnem 12 hetesen ment el csak úgy dokihoz, aki közölte vele, hogy megint babát vár, a 4-et. Ő is ilyen volt.
2010. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max annyi tünetem volt,hogykicsit többet mentem pisilni és többet ettem(rám fért). Nekem nem tűnt fel. A 4. hónapban volt egy kis émelygésem,előtte soha. Szerencsés vagyok:-)
2010. okt. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semmi.
2010. okt. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 9 hónap alatt összesen 2 tünetem volt. Az egyik, hogy megmozdult a kisfiam, a másik pedig, hogy elkezdett nőni a hasam.

Szerencsés vagyok.

2010. okt. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem mert nekem sincsenek tipikus terhes tüneteim de olyan furcsán érzem magam, de ma csináltam egy tesztet, ami egyértelmű negatív lett, úgyhogy nem tudom mi bajom.
2010. okt. 21. 07:47
 7/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is csak 5 hónap körül vette észre. A mensi megvolt, nem volt semmi tünet. Csak annyi hogy lett egy kis szívritmuszavara. ÉS ott derült ki hogy baba van.
2010. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nem volt. Véletlen rutin orvosi ellenőrzésen derült ki hogy babát várok. Betöltött 14 hetes voltam már akkor. Egész terhesség alatt semmi bajom nem volt. És még a szülés is nagyon könnyen ment.
2010. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kisnita ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi tünetem, néha azt is elfelejtettem, hogy terhes vagyok :D

Akkor tudatosult bennem igazából mikor megmozdult... :) Jó persze előtte is tudtam, jártam terhesgondozásra, de akkor esett le rendesen a tantusz :)

2010. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak ilyen tüneteim. Csak a fáradékonyság, aluszékonyság, gyakoribb pisilés (de annyira nem, mint most 25 hetesen).

De hányingerem nem volt, mellbimbóm udvara még most is ugyanolyan világos.

2010. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!