Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csináljak terhességi...

Mikor csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Január 2.án volt az ovutesztem pozitiv délután együtt is voltam a párommal védekezés nélkűl. (babát szeretnénk). A menszeszemnek január 17.én kéne megjönnie. Mikor csináljak tesztet? Most vagyok a 9.dpo napon.
2022. jan. 12. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
17.en ha nem jön meg.
2022. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ráérsz a napján, ha nem jön meg. Ha negatív (még), felesleges csalódás, de az ilyen korai pozitív is könnyen csalódásba fordulhat, mert addig még bármi lehet. Várj türelemmel, drukkolok!
2022. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
19-én, addig kb bármikor megjöhet akkor is, ha pozitív a teszt.
2022. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
szerintem szombaton csinálhatsz, nekem mutatta a 12.dpon :)
2022. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
18-19.én
2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a 11. dpo napon már kimutatta. De ez csak az én tapasztalatom. Már ismertem a testemet, ugyanazt éreztem, mint azelőtt kétszer - beágyazódási erős szurkálásokat. 3x történt meg velem összesen életemben, így mikor már harmadszorra is ezt tapasztaltam, nem tudtam megállni, hogy ne teszteljek. Erős pozitív lett. Utána persze teszteltem újra, mikor már két napja késett. Újra pozitív lett. 🙏 De azt is tudom, tudtam is, hogy nem feltétlenül fogja kimutatni még, de én tettem egy próbát.
2022. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 10 dpon mutatta, de volt kémiai is nem egy, csak akkor tesztelj hamar ha tudomásul veszed, hogy bármi lehet.
2022. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!