Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 1-2 volt az ovulációm...

Gy.Adrica kérdése:

November 1-2 volt az ovulációm,(akkor együtt is voltunk a párommal) kimutatná már a 10-es terhességi teszt ha terhes lennék? Nem akarok bebeszélni semmit... De ma csináltam tesztet és az negatív lett!

Figyelt kérdés
Tudom hogy majd azt írjátok hogy teszteljek pár nap múlva, úgy is lesz! De szeretném tudni hogy valaki tesztelt már pozitívat ha eltelt több, mint 1 hónap?

dec. 5. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arról a tesztről már sikítani kéne. Sőt...


Biztos hogyNovember elején volt ovud?

dec. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal 9vu után + olt a tesztem

Nem vagy terhes

dec. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nov.elején volt ovud akkor már kb 2 -3 hete késik a menstruációd..Ha negatív ezek alapján a tesztet full fix hogy nem vagy terhes.
dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nov.elején, akkor egy menstruáció kimaradt és lassan újra ideje van. Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes de ha nem jön meg 1-2 héten belül, keress fel egy orvost.
dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt és meg sem jött, akkor 100%, hogy november 1-2-én tutira nem volt ovulációd...
dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!