Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan ideges vagyok, vagy...

Olyan ideges vagyok, vagy jobban mondva, félek?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív babám van, vasárnap is még annyit mozgott, hogy szinte egész nap éreztem. Hétfőn intézkedtem, mentem erre-arra , de azért nap közben is éreztem, este meg amikor nagyon durván szokott mozogni szintén. Viszont tegnap, hétfőn egész nap nem , vagy csak annyira gyenge kis mozgásokat, hogy épp hogy csak lehetett érezni. Este szintén alig volt valami, pedig este ha elfekszem mindig beindul. És ha éjjel megébredek, ő is automatikusan elkezd mozogni, de ma éjjel, pedig jó párszor fent voltam, nem éreztem. Egyébként lassan betöltöm a 31.hetet. azon gondolkodom, hogy reggel felhívom a védőnőt,hogy nézzünk egy szivhangot. Nem vagyok nyugodt, mert ennél sokkal sokkal élénkebb szokott lenni a baba. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy nálatok is volt ilyen és nem volt semmi gond?

#babamozgás #31. hét #Kevés magzatmozgàs
dec. 6. 04:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tegnap, azaz kedden.
dec. 6. 04:01
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és a mellem sem fáj két napja, pedig eddig iszonyúan fájt.
dec. 6. 04:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg minél hamarabb. Inkább menj feleslegesen mint későn.
dec. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
8-tól van védőnő, de nem tudom ma beleférek-e az idejébe. De mindenképp felhívom,mert én sem vagyok nyugodt!
dec. 6. 04:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Most megint elkezdett jó nagyokat rúgni. Lehet csak a hó meg a front teszi, hogy kicsit lustàbb.
dec. 6. 05:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj ha ez megnyugtat.Nekem is volt egy két este amikor 22hkor befekszek az ágyba beindul és meg sem moccant egyáltalán akkor este.Aztán hajnalban éreztem.Tegnap voltam terhesgondozáson 8 havi uh-n minden a legnagyobb rendben van ❤️ De menj ha megteheted és hogy megnyugodj
dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy már kevesebb helye van mocorogni. Mindkét gyerekem nagy baba volt, a végén már csak a kajukkal ütöttek néha, mert alig fértek el. Mindkettő a 38. héten született végül, közel 4 kilósan.
dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én babám alapból keveset mozgott, de amikor féltem mindig zenét engedtem a hasamhoz (nád a házam tetejét szoktam elinditani youtubeon), az mindig segített megnyugodni, arra beindult :) de nekem is volt hogy bementem, mert annyira nem éreztem mozogni. Inkább menj feleslegesen, a nyugalmad fontosabb, minthogy mit fognak szólni.
dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Milyen érdekes, hogy ennél a kérdésemnél mindenki kedvesen támogat ,a másiknàl ahol be is mentem a kórházba, orvos, védőnő tanácsára, ott meg van egy barom, aki leoltott. Akkor is azt vallom, inkább kétszer feleslegesen ,mint egyszer ne és baj legyen! Így is derült ki kisebb baj és még derülhet ki nagyobb is, de próbálok optimista maradni.
dec. 6. 15:21
 10/13 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Nyugodj meg! Már nincs sok hátra, kitartás!
dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!