Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után 2,5 honappal...

Császár után 2,5 honappal nagyon halvany masodik csik van a teszten. Lehetséges, hogy még nem ürült ki a hcg?

Figyelt kérdés
6 hetes kontroll utan vedekeztünk de azota sem jött meg a mensim ez lett furcsa.

dec. 9. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy
dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM, a hcg már jóval a szülés elött lecsökken nullára. Ha a teszten van második csík, az azt jelenit, hogy terhes vagy
dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire halvány?

Lehet csak száradási csík vagy hasonló...

Ha védekeztetek, akkor szerintem azért nincs nagy esély a terhességre. Ráadásul úgy, hogy még egyszer sem jött meg, tehát nem is igazán állt be a ciklusod.

Mármint persze van rá esély, hogy a szülés utáni első peteérést elkapjátok, de azért ez nem általános, főleg nem védekezés mellett.

Az mindenesetre biztos, hogy nem az előző terhesség miatt pozitív, az a hcg már tuti nem kimutatható :)

Nem tudsz képet küldeni?

dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a tesztet?
dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már miért lenne fura,hogy nem jött meg?

Rengetegen vannak,akiknek szoptatás nélkül se jön meg azonnal, vagy ha még is jön felborul..

dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek?
dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csináltam másikat ma reggel egyértelmüen negativ. Száradási csik lehetett. Azert volt furcsa mert mar nem cicil a kicsi.
dec. 10. 10:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy cicil vagy sem teherbe lehet esni bármikor..
dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Olyan szó, hoyg "cicil" nincs, azt legfeljebb "cicizik"-nek lehet mondani.

Másrészt a szoptatás nem fogalmzásgátlás, semmi köze az egészhez

dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8-9!

Szerintem a szoptatást nem a teherbeesés megakadályozása okán hozta fel a kérdező, hiszen írta, hogy védekeztek is, nem a cicizéstől várta a fogamzásgátlást.

Inkább arra írta, hogy még mindig nem jött meg neki, pedig már nem szoptat, tehát a prolaktin szintjének már normalizálódnia kellett (volna), és ezt nem érti.


Kérdező!

Ez nem mindig függ össze, nyugi!

Én még reggel-este most is szoptatok, igaz, hogy szerintem már csak "hobbiból" csinálja a 15 hónapos fiam, mert tej nem nagyon lehet :)

Viszont már kb. 8 hónapos kora óta megjön, de nem rendszeres, szóval még boríthatja néha a szoptatás (vagy bármi más).

De a dokim anno azt mondta, hogy teljesen normális, ha nem jön meg, míg szoptatok, és akkor menjek vissza hozzá, ha fél évvel (!!!) a szoptatás elhagyása után sem jön meg. Tehát valószínűleg semmi baj nincs nálad, biztos ki kell heverned a császárt is, ne aggódj! :)

dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!