Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes folyás jelenthet...

Ksz0101 kérdése:

Rózsaszínes folyás jelenthet gondot?

Figyelt kérdés

5+6 hetes terhes vagyok.

Kerek 5 hetesen volt egy kisebb mennyiségű barnás-pirosas vérzés. Akkor azonnal orvoshoz fordultam, aki 3x1 progeszteron hüvelykúpot írt fel a 10 hétig, akkor kell visszamennem kontrollra.

5 hetesnek megfelelő,szabályosan fejlődő petezsámot látott,ezenkívül semmit,ami rendellenes lenne.

Viszont ma délelőtt és este volt egy kisebb mennyiségű rózsaszínes folyás.

Utalhat ez vetélésre?


dec. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi féle vérzés jelenthet gondot, de sajnos azon kívül, hogy használod a progeszteront és pihensz sok mindent nem tudsz tenni. Illetve én még a helyedben elmennék a 6. vagy a 7. héten egy ultrahangra, hogy egyáltalán fejlődött e embrió vagy sem.
dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 és 10 hét közt meg sem néznek???

Igen, utalhat. Nekem 2 hete így ment el a baba. 1-2 nap rózsaszínes folyás. irány az ügyelet, minden oké, 2 hét múlva kontroll. elmúlt. 3-4 nap múlva ismét barnázás-rózsaszínes folyás. Ügyelet, minden oké, minek jöttem??


2 nap múlva 1 nap vérzés azzal minden távozott.

dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggelre már vér is jelentkezett, kevés mennyiség, azóta barnás folyás.

Beszéltem az orvosommal, azt tanácsolta, hogy folytassam a progeszteron hüvelykúpot.

Kaptam időpontot egy másik orvoshoz december 20-ra,ugyanis az enyém szabadságon lesz.

dec. 11. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:

de ha vérzel, miért nem mész be az ügyeletre?

Most 20.-ig otthon ülsz és malmozol?

dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!