Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhesség=nagyobb pocak?

Többedik terhesség=nagyobb pocak?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok a harmadik gyerekemmel, de óriásinak érzem magam,pedig a három közül ezt kezdtem a legkisebb indulósúllyal, szinte -10kgval az elsőhöz képest és 0.5kg hízásnál tartok eddig.

A baba akkora, amekkorának lennie kell, magzatvíz sem több, én mégis nehezen veszem már fel a cipőmet, pedig az első 2 gyereknél még 30+hetesen is simán ment. Mi lesz így a végén? 🙈😄

Normális harmadszorra ekkora pocak?


dec. 12. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2.nál kb fele akkora hasam volt. Ugyan akkora méretekkel született a 2 gyerek.
dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másodikkal volt túlzás nélkül másfélszer akkora a hasam, mint az elsővel. Mint az ikres pocak, úgy nézett ki, szanaszét is szakadt az addig hibátlan böröm. Aztán megszületett 41+0 3080 grammal. Azt hittem, hogy minimum 6,5 kg lesz. :D
dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is ezen agyalok,lesz a gyerek vagy 8kg 🙈😄

Normál méretű babákat szültem eddig,50cm volt mindkettő és 3280g és 3440g.

A doki az utolsó ultrahangon azt mondta kb.fél kg most a baba, én meg már úgy megyek, mint egy pingvin 😆

dec. 12. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert van, mert mar a mehed gyorsabban, konnyebben tagul, lazabbak a kotoszoveteid es esetleg van szetnyilt hasizmod is az elozo terhesseg miatt.
dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 nél azt hitték ikrek vagy lassan szülök 5 hós voltam

2.nál 2 héttel szülés előttdecember, kérdezték mikor jön áprilisba

3.nál kb csak a végén nőtt a hasam

4.5

4

3.7 kg volt a születési súlyuk

dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Már az elsővel is kisebbfajta bálba voltam, de a második még nagyobb pocakot generált.

Pedig az elsővel a sokszorosát híztam, 22 kg-t (50-ről 72-re - nagyon sok volt a víz), míg a másodikkal összvissz 7 kg-t (58-ról 65-re).

Mindkét gyereket a 38. héten született, 3300 és 3530.

dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szétnyílt hasizom, már kinyúlt szövetek. Ezért esik előre jobban. De nem lesz ettől nagyobb a baba (vagyis lehet akár, csak nem ettől nagyobb a hasad).
dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!