Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora terhes pocakja szokott...

Mekkora terhes pocakja szokott lenni,ruhában,ruha nélkül 168-169-170-174 cm magas kismamáknak második vagy többedik terhességnél?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
nagy
2021. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Istenem... minden nő más ebből a szempontból is. Fura igaz? Mit szeretnél, mindenki mérje körbe a hasát, aki a felsorolt magasságok egyikével rendelkezik? "#manöken alkatt"🤦‍♀️
2021. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Általában ugyanakkora szerintem. Vagy hát az enyém legalábbis ruhában is meg ruha nélkul sem változtat méretet.

174 cm magas vagyok.

Viszont első terhesség, úgyhogy lehet ez nem ér. De elsőnél ugyanakkora.

2021. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm váalszolok
2021. júl. 25. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
én 173 cm vagyok, első terhességemnél is nagy hasam volt, de másodiknál akkora, hogy a 7. hónap elején már mindenki azt hitte, mindenórás terhes vagyok. Pedig nem volt extrém nagy baba, nem ikrek, és nem is voltak a hasizmaim rossz kondiban terhesség előtt sem, és alatta is tornáztam. A ruha nem takart semmit a hasméretből, a végére konkrétan a kismamafelsőimből is kilógott alul a pocakom.
2021. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszolo
2021. szept. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!