1.5 mm szikhòlyag?

Figyelt kérdés

4+5 hetesen be kellett mennem uh-ra, vèrzès miatt.


Hematomàt talàltak. Meg 8 mm petezsàkot, 1.5 mm szikhòlyaggal.


Olvasgattam itt màsok kèrdèseinèl, a szikhòlyag mindenkinèl 3-4-5 mm,persze nem mindenkinèl ugyanez a terhessègi kor pontosan.


20-án kell visszamennem. Tudom nagyon korai uh volt, de a vèrzès miatt nyilvàn mennem kellett. A doktornő azt mondta sokmindent nem fogunk làtni, ìgy ennek is nagyon örültem.


Van itt olyan akinek ennyi volt a szh mèrete?


dec. 13. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én érdemben sajnos nem tudok neked válaszolni, én 6 hetesen mentem első ultrahangra, akkor már volt embrió is, nekem fel se írta az orvos a szikhólyag méretét, de majdnem volt akkora, mint maga a magzat. Az orvos mondott valamit erre? Egyébként nekik van egy táblázatuk erről
dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt.


3 vetèlèsem volt az elmùlt 9 hònapban. Szerintem a dokim màr ùgy van vele, hogy csak legyen szìvhang,addig semmi nem szàmìt.


20-án kell visszamennem, pontosan 6 hetes leszek. Addigra màr biztosan kell lennie szìvhangnak is.

dec. 13. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
5+3 naposan csak 10 mm-es petezsákot láttak nálam. Még szikhólyagot se (Azért mentem korán, mert terhesen nem dolgozhatok a munkahelyemen vegyszerek miatt)
dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen, és nem vizsgált ki?
dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsò , a kèrdèst nekem tetted fel a vetèlèsek miatt?


Minden vizsgàlatunk rendben van. Legalàbbis amiket nèztek. Most pedig progeszteront kaptam ès àgynyugalom.

dec. 13. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy a Progeszteron hiány a baj, pihenj sokat és minden rendben lesz :)
dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 mm-es petezsákban ne várj 5 mm-es szikhólyagot… sőt, az kóros, ha a szikhólyag túl nagy a petezsákhoz képest.
dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok! Igen, én is ìgy gondolkodtam. Nèha lehet jobb is nem olvasgatni.


A progeszteronnak örülök, màr a pozitìv tesztkor szerettem volna elkezdeni, de amìg nem làttàk uh-on hogy jò helyen van e, addig nem voltak hajlandòak felìrni ( Anglia) :(

dec. 13. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen 3mm petezsákot látott összvissz. Egészséges terhesség azóta is. Sokan riogattak, hogy ez túl kicsi, nagyobbnak kéne lennie, én meg jól beparáztam, 2 hétig rágtam a körmöm. Biztos van amikor van alapja a pániknak, de azóta rájöttem, hogy tényleg minden terhesség más, teljesen felesleges máséhoz méregetni a méreteket.
dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!