Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6+3 napos terhességemet 5...

Annika2 kérdése:

A 6+3 napos terhességemet 5 hetesnek látta a doki. Szívhang még nem volt, de szabályos szikhólyag és szabályos petezsák igen (CRL: 2 mm). Aki tapasztalt hasonlót, milyen végkimenetele lett a dolognak?

Figyelt kérdés

dec. 5. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, gondolom vissza kell menned
dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A CRL mérete alapján 5. hét vége felé jársz vagy 6. eleje, de semmiképp sem 5. hét eleje, szóval nincs elmaradva. Nekem 6+0-n volt 2.5 mm a CRL, és IVF miatt nálam 100% volt a terhesség kora.
dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, jövő héten hétfőn kell visszamennem. Csak azt mondta, hogy ha jövő héten sem lesz szívhang, akkor nem élő terhesség. Eléggé megijesztett ezzel, mert már volt egy vetélésem tavasszal, és nagyon szeretnénk már kisbabát.
dec. 5. 12:33
 4/11 anonim válasza:
Azóta miújság? Én is ebben a cipőben járok most.
febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben lett szerencsére. Jelenleg 15+3 napos várandós vagyok, és mostanra hozta be a Picúr az összes lemaradást. Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg nem idegeskedni! Minden rendben lesz Nálad is, nagyon drukkolok! :)
febr. 8. 07:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Szintén ebben a cipőben járok, CRL 2mm 5+6 napon, és csak minimális pulzàlást látott, el is keseredtem. Ráadásul nekem 11. nap volt ovulació, szóval màr 30.DPOn voltam:(.

Jövő kedden kell menni.

Gondolom Neked később fogant.

febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es, azóta van új infó?
febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nincs új infó,kedden megyek nőgyógyászhoz. Már nagyon izgulok. Azóta annyi hogy nagyon fáradt vagyok,folyamatosan hányingerem,semmi étvágyam. Ez jó jel lehet,mert csak növekszik a picike. Viszont félek,mert a házi orvosom megilyesztett,azt mondta hogy egy elhalt embrió is járhat ilyen tünetekkel. Kivagyok teljesen.
febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem végig borzasztó rossz közérzetem volt és nem bírtam enni kb semmit a hányinger miatt. (Ez a mai napig így van sajnos.) Pihenjetek minél többet, egyetek minél változatosabban, igyatok sok folyadékot. Engem még az nyugtatott meg anno, hogy minden nap sokszor beszélgettem Vele, elmondtam Neki, hogy nagyon várjuk Őt, és hogy ne forduljon már vissza. Lehet, hogy ennek külön értelme nem volt, én mégis úgy érzem a mai napig, hogy használt. Kitartást Nektek Csajok, minden rendben lesz! Szívből drukkolok!! :)
febr. 11. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kedden megyek.Ràadàsul nekem tünetem is alig van :( Reggel büdös volt a kàvé, meg úgy minden.Én is nagyon félek!
febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!