Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális szerintetek, hogy...

Az normális szerintetek, hogy nincsenek annyira terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Még csak 6 hetes vagyok, jövő héten megyek majd orvoshoz, viszont amiket mindenhonnan hallani, legalábbis az ismerősi körünkben, az émelygés, reggeli rosszullétek ezek nálam nincsenek. Egyedül a melleim fájnak, úgy érzem eléggé be vannak durranva, érzékenyek. Félre ne értsetek, nem hiányzik a hányás pl. csak annyira tipikus tünete a terhességnek, azért is kérdezem.

Vagy lehetséges, hogy majd ezután jönnek még ezek a dolgok…


dec. 15. 08:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve a hasam szurkál, bocsi az lemaradt.
dec. 15. 08:29
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi tünetem nem volt, mégis egészséges gyerekeim lettek
dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes vagyok, lekopogom csak néha volt hányingerem eddig, sose hánytam. Ez csak ilyen filmekből vett sztereotípia sztem hogy a kismamák folyton hánynak
dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
5 hetes vagyok, nekem is csak a mellem szakad le a helyerol.
dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt hányingerem, semmi egyéb terhességi tünetem, mint hogy feszültek a melleim, aztán nőtt a hasam.
dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na pont a 6.hétben jelentkeztek nálam egyik napról a másikra: hányinger, hányás, kajaundor.Fogytam is. Nem feltétlen van ez így mindenkinél.Van aki nem hány és nincs is hányingere egyáltalán( kollégámnak így volt, teljesen jól volt) Van aki végighányja a terhességét van aki az első trimesztert mint én és van aki teljesen jól van.
dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok, pár hete lettek "tüneteim": fáj a hátam, a melleim kétszeresükre nőttek. Az első trimeszterben semmit sem éreztem. A második elején csak folyton álmos voltam, ennyi. Semmi hányás, hányinger, semmi.
dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2. Terhességemnél nekem sem volt semmi. 7. Héten egyetlen egy émelygés, akkor teszteltem. (A másikat szoptattam közben, nem volt normális havim, így az nem tűnt fel, hogy kimaradt.) 8.héten doki megerősítette. 12.héten én még mindig nem akartam elhinni, olyan szinten nem volt semmi. Kb 16.héttől éreztem magam terhesek, akkor már volt minden más tünet.

(Első gyereknél 5.-13. hétig végig émelyegtem és hánytam.)

dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok választ! :)

Nyilván mint más is ez is mindenkinél más, csak olyat is hallottam 1-2helyről, hogy minél rosszabbul van az anyuka annál jobb a kisbabának és annál egészségesebb… nem igazán értettem az összefüggést… :D

dec. 15. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ezzel szerintem saját magukat nyugtatják :D Amúgy nekem is sokan mondták, hogy ők örültek amikor rosszul voltak, mert akkor biztos minden rendben a babával. Ez sem igaz. A hormonoktól vagy rosszul, nem magától az embriótól, én több olyat is olvastam hogy vetélés után még hetekig vannak terhestünetek
dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!