Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetbe léptem ma, holnap...

6 hetbe léptem ma, holnap megyek az első Uhra. Korábban volt egy veteles,rettenetes félelem van bennem. Normális,hogy alhasi fájdalmam van? nem erős, nem görcsös,inkább csak húzódik. Nincsenek rosszullétek. Cicik érzékenyek. Nagyon aggodok.

Figyelt kérdés

dec. 5. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz, a legfontosabb hogy megnyugodsz, ha ennyire túlstresszeled csak ártasz magadnak.Amíg nem vèrzel így ennyiből nincs okod az aggodalomra.Na most a 12.hétig bármi benne van a pakliban, ezt tudod és megéri hetekig idegeskedni? Nem.Lazulj el mindenképpen, a természet végzi a dolgát ha ideges vagy ha nem úgyis bekövetkezik a baj ha bekell következnie.Ha nem marad meg annak x oka van :( Nem szabad így hozzáállni.Kitartást neked és nyugodj meg
dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a szavaidat!

Nagyon rajta vagyok, hogy nyugodtabb legyek.

Arra jöttem rá, hogy mivel itt még nem volt ultrahang nem láttam azt sem, hogy jó helyen van, ezért is van pluszba ez a stressz rajtam:(

Meg nyilván az a veszteség amit egyszer már ateltem... teljesen mással teszi ezt a terhesseget.

Ott Nagyon pozitív voltam, fel sem merült bennem, hogy elveszithetem, itt már annál inkább.:(

dec. 5. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első ultrahang után meg fogsz nyugodni, én is így voltam :) Előtte szétstresszeltem magam :D
dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen természetesen már átestél egy veszteségen és picit jobban aggódhat ilyenkor az a kismama de hidd el nem szabad ennyire.Holnap az már hipp hopp eljön, mindjárt megtudod hogy minden rendben van e nincs okod az aggodalomra ameddig a görcsöléshez nem társul vérzés. Fő a nyugalom.Persze mondom ezt úgy hogy egy magzatot sem vesztettem el megfogant a 8.hónapban vagyok és problémamentes volt a terhességem.De 9 napos luteális szakasszal estem teherbe amire aztmondták ne reménykedjek meg ne számítsak teherbeesésre..Mindig vannak csodák.Mindenképp próbálj megnyugodni.Tudnod kell hogy ha valami rossznak bekell kövezkeznie x okból akkor befog még ha fáj is :(De szerintem minden rendben lesz.Majd írd meg holnap hogy miujs.
dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha holnap még csak 6+1 leszel, még pont nem fogsz megnyugodni, nagy esély van rá, hogy még pont nem lesz szívhang.

De nagyobb esély van arra, hogy most minden rendben legyen, mint arra, hogy megint vetélés legyen!

dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kèt missed abom volt ebben az èvben, 20-án megyek a 6 hetes uh-ra. Nagyon àtèrzem, amit èrzel. Full para. :(
dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az ultrahangon? Utolsò vàlaszolò voltam.
dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szio:)


Minden rendben van!

Nagyon izgi mert 2 petezsak

2 szikholyag eddig 1 embrio::)

dec. 7. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Tényleg izgi. Nàlam sajnos szeptemberben az ikrek nem fejlődtek, műtét lett.


Most remèlem minden ok lesz az uh-on.


A lehető legjobbakat kìvánom! :)))

dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jujj, kérdező az nem semmi :D Gratula
dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!