Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok,...

10 hetes terhes vagyok, nagyon rosszul vagyok állandóan, kicsit mostmár megvisel. Nagyon rossz a közérzetem és az emberekhez sincs semmi kedvem. Nyugtassatok meg, hogy ez ugye el fog múlni?

Figyelt kérdés
Mindentől is undorom van, nagyon erősen elővesz a hányinger és a szag undor, és soha nem szűnik meg, van amikor gyengén van amikor erősen elővesz, dolgozni is elég nehéz így. Az evés nehézségről meg inkább nem is beszélek.

dec. 15. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem, nem lehet előre tudni
dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem kb odáig tartott, 6-10. hetek között az émelygés, fogytam is 3-4 kilót, néhányszor hánytam is. Aztán 10. hét után egyre jobban lettem, hátha nálad is véget ér lassan... De elég eltérő tud lenni.
dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanezt éltem át a 6-10hétig.Mint akit elvágtak, fáradtság erre rátett plusszba az hogy nem birtam enni = semmi energiám nem volt. kinyitottam a hűtőt a hányinger kapott el , főzni még nehezebb volt, enni még nehezebb.Fogytam.Citromos jeges kólán éltem, sósropi, csipsz.Főtt kaja alig ment le , ha leis ment kihánytam. 2 kilót fogytam alapvetően 52kg voltam. 11 hét és 14 hét között már jobban tudtam enni/ kevesebb volt a hányinger és előfordult még a heti 1x hányás.Utána minden jóvolt.34 hetes vagyok felszedtem hálistennek 8 kilót.Igyál sokat ez fontos hogy ki ne száradj.
dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!