Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mennyibe kerül mire mindent...

Kb mennyibe kerül mire mindent megveszel a baba érkezésére( babakocsi, hordozó,ruha stb...minden)?

Figyelt kérdés
Nektek mennyibe került a baba érkezésére mindent megvásárolni?
dec. 15. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
5%
Nem számít. Visszakapjuk adómentességbe.
dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
1000000
dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Nekem max 50 ezer.

Ez rengeteg mindentől függ. Mennyi mindent kapsz, miket akarsz, milyen áron.

Lehet pl babakocsit venni újan 500ezerért,de kilehet fogni használtat is hibátlanul 25ezerért... nagyon nem mindegy.

dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztóan egyéni.
dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez úgymond egyéni akkor úgy kérdezem hogy kinél mennyiben állt meg a költekezés a baba érkezésére :)
dec. 15. 15:00
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Mi nagyon sok mindent kaptunk használtan, de kifogástalan állapotban barátoktól. Ha csak azokat újonnan kellett volna beszerezni, benne lett volna fél millióban minimum.
dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Ok, nálunk talán 30 ezer volt 10 éve, szinte mindent kaptunk.

#4

dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Mi nagyon sok mindent kaptunk, kiságyat, matracot, ruhákat, pelenkázókomódot, babakádat, játékokat, légzésfigyelőt, csatoshordozót, babahordozó autósülést és vázat hozzá.


Így én kb csak ilyen kis csetreszeket vásároltam mint a babaolló, vízhőmérő, lázmérő, gyógyszerek, egy-két ágynemű, az elképzeléseimnek tetsző

könyvek, apróságok, pelenkák, pelenkarongyok. Jah és babakocsit használtan de remek állapotban (30.000 forint), adamo jellegű hintát (7.000 forint)


Szóval kb olyan 80.000-100.000 forint körül költöttünk.

dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Ezer ilyen kérdés van, szinte naponta írnak ki ilyet.

Őszintén, én soha nem számoltam össze. Mi pár dolgot vettünk használtan (babakocsi, etetőszék, légzésfigyelő, pár ruha), a többit újonnan. Ebből a komplett bababútor volt a legnagyobb tétel. Nem kaptunk semmit sem rokonságtól, ismerőstől.

dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az enyém a 1001.

Megengeded remélem?

dec. 15. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!