Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalható név a Valéria?

Vállalható név a Valéria?

Figyelt kérdés
Sztem eleganciát Sugároz, szerintetek?

dec. 15. 18:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
De ez sem mamás név:D
dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem, másik 10 embernek igen. Ismerem 3 Valika nénit is, mind 70+
dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Én is ismerek Emma, Lujza öregasszonyokat.

És ma ezek a nevek gyakoriak.

És ez az Emma annak ellenére hogy mamás név mégis sokatok ezt adja a gyermekének.

Ugyan úgy az Anna is nagyon mamis név, már a 16. Században ez volt a leggyakoribb név.

Sztem a Valéria annak ellenére hogy régi, modern hangzású név.

Ami tényleg mamis névnek ható az az Irén, Erzsébet, Zsuzsanna, Piroska nevek, Sztem.

dec. 16. 15:58
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyáltalán nem hat öregesnek a Valéria (az Anna, Emma sem). Igazi felüdülés lesz a sok Hanna, Zoé, Léna közt.

Hallottam egyszer a Léra becézést, szerintem az egész jó. A Vali nekem sem tetszik.

dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként szerintem se nagymamás név a Valéria. Inkább a Margit, Magdolna, Irén, Erzsébet, Erika, Ilona nevek amik inkább mamásakm
dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elegáns,de tényleg egy idős néni jut róla először eszembe. De ez nem baj. Ha neked tetszik,az jó. Korrekt név; Via-nak becézném.
jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
66%

*amúgy jól jöhet még mellé tényleg egy kissé fiatalosabb 2.keresztnév, ami fiatalít rajta, "középre húzza"/kiegyenlíti, hogy setúl idősös, se túl fiatalos ne legyen, hanem pont aranyközépút.


pl Diána,Zita,Anna,Mónika,Lilla,Linda,Kata,Polla,Zelma,Júlia,Judit,Ninetta,Leila,Nilla,Zora,Hanga,Stella,Hilda,Noémi

jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!