Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már magas vérnyomásnak...

Ez már magas vérnyomásnak számít? Igaza van a sogornömnek???

Figyelt kérdés

Most mértem vérnyomást....135 volt, és a sogórnőm elkezdett háborogni hogy ez túl magas őt már ezzel beküldték korházba stb.

De nekem világ életembe 135 körüli volt a vérnyomásom, es mivel elotte picit feszült is voltam ez teljesen bele fér szerintem.

De most itt idegeskedik hogy baja lesz a babámnak meg nekem is.



dec. 16. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
135/94 volt
dec. 16. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Igen ez magas.Nekem 110 volt legutobb ami normális. Nem kell pánikolni de azért hétfőn konzultálj a háziorvosoddal minimum
dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
140/90 felett magas, de az is csak akkor ha többször mérsz ilyen magasat.
dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen 3 assal egyetértek most néztem utána 140/90 fölött lenne baj.
dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megmérem majd 1 óra múlva is, igen én is ugy hallottam hogy 140 felett a vészes.

Csak mielőtt mértem pont azelőtt idegesítettek fel szóval😅😅 lehet azert is volt ilyen magas.

dec. 16. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy magas.
dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Panaszod van, vagy minek méregeted egyáltalán? Mert ha csak idegesíteni akarod magad, akkor mérd sokat...
dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

7#-es. Nekem mondjuk az életem mentette meg,hogy mértem. Panasz nélkül lett a 130-140 közöttiből 170-es nyugalomba. 0 tünet,pedig gond volt.


Kérdező,bocsi de ha feszült vagy miért akkor méred? Egyértelmű,hogy akkor magasabb lesz. Nyugiba kell,nem lépcsőzés után és társai. Azért ránéznék párszor,csak hogy nem e ugrik ki.

dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!