Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez kórosan alacsonynak számít?

Ez kórosan alacsonynak számít?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, 90/78 a vérnyomásom kb egész nap, egy-egy kis eltéréssel.

Nem tudok fél percnél tovább állni, mert hőhullámom lesz és elkezdek szedulni. Ma a fülem is folyton bedugult. Ülve is ugyanúgy elont a forróság, csak akkor jobb, ha fekszem. Minden reggel iszom kávét, kb 11-ig jól is vagyok, aztán kezdődik, persze a hányingerrel és a hányással együtt.



2023. aug. 22. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nem. 80/50 volt nekem. Mondjuk nem terhesen se magasabb, soha nem okozott gondot
2023. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is alacsony volt mindig, most, 7 hetesen még magasabb is, mint szokott lenni. Hőhullámom nekem is sokszor van, főleg, ha sokat kell egyszerre menni és nem tudok leülni, de nagyon bízom benne, hogy ha elmúlik a melegfront jobb lesz.


Nem tudom, te hogy vagy vele, de pl én este 10kor térek magamhoz, addig mint a legyek, csak kóválygok. Este 10 után hőhullám sincs, erőm is van.

2023. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!