Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gardnerella vaginalis eredmény...

Gardnerella vaginalis eredmény jött vissza a 32.heten végzett kenetvételből. Most mit fog a doki csinálni?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, és két hete megállapítottàk, hogy kicsit több a magzatvíz, ezért volt a kenetvétel. És ezt mutatta ki. Most nagyon ideges vagyok, mert olvastam, hogy okozhat koraszülést is.

Amúgy sajnos ha két nap múlva mikor megyek orvoshoz, Kliont akarnak felírni, azt nem tudom elhasználni, mert nagyon fáj tőle a hasam , vérzek is és émelygek tőle.

Volt másnak terhesség alatt ez a problémája és ha igen, mit kapott rá? 8 hónapja nem élünk szexuális életet a férjemmel, mert tiltott,szóval nem tudom,hogy szedtem össze ezt.


dec. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen legyengült az immunrendszered és ilyenkor túlszaporodhatnak a hüvelyben élő baktériumok. A Gardnerella is teljesen természetesen jelen van a hüvelyben egyébként.Ha a teljesen zárt vagy, nem fog gondot okozni felszálló fertőzésként.


Ami nekem bevált, az egy heti antibiotikum kúra szájon át (közben valamilyen hüvelyi probiotikum használata, hogy tovább ne gyengüljön a hüvelyflóra), majd utána Macmiror hüvelykúp kúra, közben belsőleg Normaflore 1 hétig, majd a Macmiror után Micovag, mert ilyen kezelések után hajlamos elterjedni a candida. De konzultálj az orvosoddal és kezelés után mindenképp csinálj leoltást.

dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Múlt héten még zárt voltam teljesen. Szerdán megyek dokihoz, most minden héten mennem kell a több magzatviz ellenőrzése miatt. Majd ő végülis megmondja,mi legyen. Csak nem akarok bajt, főleg,hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Erre amúgy az ilyen Idelyn hüvelyflóra helyreàllítók nem jók?

Mert mint írtam is, én Kliont sajnos vagy nem, de nem tudok használni, mert rosszul vagyok tőle.

dec. 18. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, mert túlszaporodott baktériummal nem tud mit kezdeni, először azt kell visszanyomni normál tartományra. Illetve ami fontos, hogy magas dózisban szedj D-vitamint, hogy erősödjön az immunrendszered. Viszont igazán ezek a panaszaid akkor fognak normalizálódni, mikor szülés után visszaáll a hormonrendszered. Sajnos sokan érzékenyebbek vagyunk ilyenkor, és tök mindegy milyen maximálisan figyelsz a higiéniára. :(


Macmiror nekem bevált, Kliontől én se voltam túl jól, de én "csak" beallergizáltam rá.

dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az immunrendszerem túl erős, ezért (lombikos vagyok) a beültetéstől a 24.hetig kellett immungyengítőt szednem, hogy a babát ne lökje ki a szervezetem. Most nem tudom azóta milyen lehet, de hát a terhesség mindent is felborít.

Jaj félek, hogy megint beprobalkoznak a Klionnal és harcolnom kell azért, hogy megértsék, nem tudom se beszedni, se dugdosni, mert olyan hasfájásom van tőle, meg szét marja a hüvelyem, ami most kenetvétel után is vérzett csak annyitol , hogy levették a mintát. Azért remélem tényleg tudnak rá írni valami mást, amitől így karácsony előtt nem leszek rosszul.

dec. 18. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod az adott készítményt, akkor nem írhatják fel neked. Sőt, normálisabb doki, ha jelzed neki, akkor fel is tünteti az ambuláns lapodon a készítményre való túlérzékenységet.
dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ötös, hát legyen így! Mindegy is, mert ha erőszakoskodnak sem fogom elhasználni, sőt kiváltani sem .
dec. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!