Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél héttel kisebb embrió?

Másfél héttel kisebb embrió?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utolsó menstruációm szerint ma lennék 8+3 napos terhes, igaz az ovulációm csak 20. nap körül szokott lenni.

Ma voltam dokinál, CRL: 1cm, ez alapján 6+6 hetes vagyok. Szivhang szép erős volt.

Szerintetek nem baj, hogy még csak 6+6 a méretek szerint? Lehetséges, hogy ilyen későn volt a beágyazódás?


Előre is köszi!



dec. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ovud volt későn, ha alapból 20.nap van az már 1 héttel kisebb lesz, + ha párnappal most még később volt akkor teljeswn rendben van
dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális 20.ciklusnap körüli ovunál ha menstruáció első napjától számolja a " terhességet" akkor egy héttel kisebb az embrió mivel 1 héttel később fogant, nem a 14.ciklusnapon a középidőben.Én. 21.ciklusnap ovuláltam és amikor kértem az első időpontom akkor nem az utolsó menstruáció első napja szerint kértem időpontot, hanem egy héttel később.Minden rendben van nálad.
dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettes válaszomhoz hozzátenném, hogy plusz minusz 1-3 nap teljesen normális.Így jön ki az hogy másfél héttel kisebbnek látta az orvos az embriót.
dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam! Bár a doki sem mondott semmi rosszat, de azért más tapasztalata is érdekelt :)
dec. 19. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!