Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem terhesvitamint...

Tudnátok nekem terhesvitamint ajánlani?

Figyelt kérdés

Tegnap pozitív lett a terhességi tesztem!

Eddig femibion 0 szedtem ami ugye nagyon pici szemű vitamin

Azt le is tudtam nyelni gond nélkül

De a femibion 1 már sokkal nagyobb és egyszerüen képtelen vagyok lenyelni....

Tudnátok nekem mondani olyan 1.trimeszter vitamint ami kis szemű :D (az mellé még szedek E és D vitamint)



dec. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
alma
dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Elevit talan picit kisebb, de ott van meg a hipp natal, azt csak inni kell.

De egyebkent abbol se lesz tragedia, ha nem szedsz semmit mostanaban, ha nem birod.

En az elso trimeszterben meg hipp natalt is kihanytam, semmifele vitamin nem ment le. Jelentem,tuleltem.

dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is a Hipp Natalt javasolnám. Én se tudtam lenyelni a Femibion 1-et...
dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szedheted tovább a Fem 0-át, a legfontosabb a folsav, ami abban is ugyanannyi van mint az 1-esben. Ha mellé szedsz D vitamint és magnéziumot az bőven elég egy kiegyensúlyozott étrend esetén.
dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Én szinten küzdök ezzel a problémával. Úgy csinálom, hogy a femibion 1-et ketté vágom. Úgy már könnyebb lenyelni. Nyilván így nem tökéletes a felszívódása, de még mindig jobb a semminél. Ja és szénsavas vízzel sokkal könnyebb lenyelni, próbáld ki!
dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ❤️

Utolsó te öregedés elött múlj el köszi

dec. 20. 05:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki jelentette az utlsó válaszoló kommentjét és ez által eltünt a "jó kivánsága"
dec. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!