Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet előtej, vagy az...

Ez lehet előtej, vagy az máshogy néz ki?

Figyelt kérdés
Szóval 32+4 hetes kismama vagyok és mindkét mellbimbóm "barázdàiban" minden nap látok ilyen hát hogy is írjam le....fehér , sűrű,krémes állagú cuccot, amit simán le lehet kézzel is törölni, bár eléggé bele tud ülni ezekbe a barázdàkba. Első várandósságom, így fogalmam sincs, mikor jelentkezhet előtej, vagy hogy ez az-e, vagy inkább valami hormonális dolog. Amúgy a melleim nagyon fájnak, de hát az már az elején is így volt. És a mellbimbók is iszonyúan tudnak fájni egy egy nap.

dec. 20. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előtej sárga. Sárga zselészerű cucc.
dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen? Na akkor már ezt is tudom, köszönöm szépen 🙂!
dec. 20. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt!

Úgy keklett kikaparni a barázdákból😅

Nekem védőnő azt mondta, hogy igen ez végülis valami féle előtej, még nem a valódi, de beindult ott a működés.😁

Az előtej is sűrű, meg sárgás, de hamar megváltozik.

dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van! A védőnő azt mondta, hogy a bimbóvédő krém, mert nagyon száraz a bimbómon a bőr, de ha nem kenem, is ott van, termelődik újra.
dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na akkor most vagy ez az vagy nem 😄. Végülis lényegtelen. Én holnap veszek bimbóvédő krémet mert nagyon fáj és ki van száradva.
dec. 20. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt,sőt néha mintha bele kövesedett volna :D
dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nekem azt mondta hogy hát készülődik, azért olyan.
dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os! Igen, sokszor nehéz "kitörölni".
dec. 20. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es! Nekem nagyon régóta van és furcsa is, hogy az állaga nem változott semmit. Tesómnak ilyenkor már rendesen foltos volt reggelre a pólója.
dec. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!