Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, hogy terhesség...

Mitől van az, hogy terhesség alatt teljesen elmúlt az aranyerem?

Figyelt kérdés

Évekig küzdöttem vele, havi szinten kellett kúpoznom magamat, proktológiát is megjártam többször. Ugyanúgy étkeztem akkor is, mint most terhesség alatt, egyetlen különbség, hogy más dózisú multivitamint szedtem mint most. Már 38. hétben vagyok és mióta pozitívat teszteltem elmúlt minden panaszom és az aranyerem is teljesen visszahúzódott. Lehetséges, hogy az aranyér hormonális probléma volt nálam korábban? Kicsit tartok tőle, ha megszülök, megint kezdődik ez a kálvária előlről, így utána szeretnék járni, hogy most mitől javulhatott, hogy még elébe tudjak lépni a dolgoknak.


Volt valakinek hasonló?


dec. 26. 11:02
 1/9 A kérdező kommentje:
És mellette többször volt fisszúrám is, de az is elmúlt.
dec. 26. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Átrendeződtek bent a dolgok. Egyelőre. Készülj fel lelkileg, hogy ez a szüléskor meg fog változni. Az erőlködés, a kitolás annál is előhozza sokszor, akinek nem volt.
dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De pozitív tesztnél még nem volt igazi átrendeződés hetekig, és amint teszteltem, onnantól már nem volt ilyen gondom. (ez a 4. héten volt) Emiatt gyanakszom hormonra.
dec. 26. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A hormonok és az atrendezodes együttesen közre játszik. Egyáltalán nem biztos amúgy, hogy a szülés után ez negatívan változik, nekem pl épp a szülés után rendeződött minden és maradt azóta is
dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is így voltam. Aztán a szülés után még rosszabb lett. Konkrétan fél évig ülni nem tudtam szó szerint. Mindenhogy fájt. Állva, fekve, brutál volt. Hiába kúp, krém, bármi.

Mire a doki rabólintott a műtétre, utána javult. Így nem műttettem meg.

Most 2 éve, hogy szültem. Lekopogom, azóta talán 2x2 napot fájt. Vistont m8nden egyes székelésnél kijön, ugy kell visszanyomnom ujjal.

dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Majd szules kozben kijon, nyugi 😅😅
dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem mindegy? Korán örülsz. Majd ha nem lesz szülés után, azt érdemes ünnepelni.
dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Mázlista! Nekem pont most jött elő, pedig még csak 6hetes vagyok. Gondolom, az állandó székrekedéstől.
dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es semmi örülés nem volt a kérdésemben, látom sikerült értelmezni. Szimplán az érdekel, hogy lehet e hormonális háttér a dolog mögött, mert ha ismét előjön más vizsgálatokra is elmennék ez ügyben.
dec. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!