Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jött ki a terhesség...

Mikor jött ki a terhesség alatt az aranyered? Mit csináltál vele hogy elmuljon, milyen gyakran jött elő?

Figyelt kérdés
10 hét múlva fogok szülni de kB a 8. Héttől van aranyerem, heti szinten jó pár napot szívok vele, kB 2 napot jó, 5 öt nem, már mindenfélét kipróbáltam de csak az idő segít... Előtte egyszer volt. Nem tudom ez mennyire normális hogy ilyen mértékig szenvedek ezzel, hogy fogok így szülni.
2020. dec. 29. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reparon kúp, krém, ezeket használtam.


Nekem az első gyereknél semmi, se terhesen, se szülésnél.


Másodiknál úgy 34 hetesen jött ki, elég durván, de a szülésre helyre jöttem.


Harmadiknál hamar előjött, hát onnantól hol jobb, hol rosszabb lett, a szülés után meg maga a pokol. Emlékszem, a szobatársammal (ő is így járt) folyamatosan mentünk az aranyér-kúpért kuncsorogni...


Utána kaptam egy kúpot a házidokitól, amiből 2 db sokat segített, a 3. előtt megtudtam, hogy szoptatás alatt nem szedhető, akkor vettem Reparon Herbalt...

Még a körömviràg krém, mint kisegítő lehetőség hatásos.


Jobbulást és könnyű szülést!

2020. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szüléskor jött ki.

Valami természetes székletlazítót próbálj.

Szilvalekvár,rostos gyümölcslé

vagy olyan amiről tudod, hogy kicsit meghajt, engem pl a csemege kukorica konzerv.

Esetleg kérd ki a védőnő vagy orvos véleményét, hogy mit szedhetsz.Jó lenne,ha ez elmúlnak nálad,mert a szülésnél nagyon valószínű, hogy úgy is kijön.

2020. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhesség alatt és szülés után sem volt gond. A másodiknál a szülés után jött ki. Kb 3 hónap kellett mire rendbejött. Nagyom kellemetlen tud lenni.
2020. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En most vagyok 38+4 hetes, kb egy hónapja jott ki, akkor azt hittem falra mászok. Nekem az segített, ha vigyazom arra hogy ne legyen szekrekedesem, sok folyadék es gyümölcs segit. Es en éjszakára hideg kamilla teaba áztatott borogatast tettem ra, amit többször cseréltem éjszaka. Nem mult el de viszont nem is faj
2020. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!