Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok nincs...

39 hetes terhes vagyok nincs semmi szülés tünetem nektek?

Figyelt kérdés
Voltak jóslók 37 hetesen de azóta semmi.. pici boka vizesedés van 2 napja. Ti hogy álltok ezzel vagy mik voltak a jelek?

#39. hét #Szülésjelei
dec. 28. 16:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi jele nem volt
dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jel nem volt. Egyszercsak olyan fájások jöttek, amik eleinte csak szúrkáltak, majd egyre erősödtek, és mire észrevettem, hogy ez effektíve szülési fájás már 5 ujj tág voltam. Legalábbis annyival értem be a kórházba.
dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem volt. Pont a kiírt nap reggelén kezdett görcsölni a hasam és indultak a rendszeres fájások. Este született meg a lányom.
dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekem 41 hetesen se volt, szóval szerintem ne aggódj.
dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Egyik lányommal se volt még a szülés reggelén sem pedig késő délután születtek.

Sőt a másodikkal itthoni fájásmérőm volt és a doki hívott fel hogy induljunk már a kórházba 🙈

dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40+6hetesen reggel befeküdtem, másnap indítottak volna. Addig egy darab fájás, jósló, keményedés se volt. Másfél óra múlva rögtön 3perces fájásokkal indult meg és addigra 3ujjnyira nyitva voltam a reggeli vizsgálaton 1ujjnyi volt de az már a 27.héttől..
dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Engem 2 hete hetfon vizsgaltak akkor 2100 a mehszaj ertek..

dehat ez nem jelent semmit

Azota setaltam apat elkaptam mar jo parszor megsem tortent semmi😄 szoval az enkisfiam egyenlore nem szeretne kibujni..

dec. 28. 18:12
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem,( semmi rosszindulat hisz, én is kisbabát várok 37 hetes vagyok)hogy miért akarjátok hogy hamarabb megszülessen a baba???39 hetesen még van időd.
dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jel nem volt.

Lefeküdtem aludni este.

Hajnalban fajasokra keltem fel háromkor.

Aztán ötkor már megvolt a fiam.

dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Lehet picit onzoen hangzik de en egyaltalan nem akartam hogy vege legyen hisz nagyon nehezen jott ossze a babank, viszont gdm lett 24.hettol.. eleinte nagyon szepen ratertem a dietara jo cukromat merve rengeteget mozogtam es elvoltam viszont igy a 37.hettol megorulok. Nem esik jol semmi nem tudok enni, sajnos viccesen es egyben furan is hangzik de lelkileg is kivesz ez belolem sokat foleg itt volt a karacsony.. nekem nem a csokik hianyoznak meg a cukros italok hisz vizet ittam mindig vilag eletemben hanem maguk az etelek illetve nagyon szeretnem mar a kisfiam a kezemben tartani.. tudod a gdm esek mast sem hallgatnak csak erre figyelj arra figyelj nagy lesz a babad cukros lesz es kb semmi erod es energiad uj eteleket enni vagy belevagni barmibe mert a szar cukrok utan ujra padlora kerulsz…
dec. 28. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!