Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességi rosszullét....

Korai terhességi rosszullét. Nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

December 1 napja a ciklusom első napja. 25 naposak a ciklusaim. 26-án lett volna esedékes a menstruáció. 26-án egyértelmű pozitívat teszteltem.


Általában arról hallani/olvasni, hogy ilyenkor még nincsenek tünetek, sokan észre sem veszik, hogy várandósak.

Nekem viszont elég sok tünete van. 2 napig alig bírtam felkelni annyira fájt a derekam. Émelygés, gyenge szédülés napi többször, fáradtság, ma a fejem is nagyon fáj.

Az lenne a kérdésem, hogy ez normális? Másnak is voltak ilyen korán tünetei? Vagy rosszat jelent? Ha már most ilyen, ez kitart a 12. hétig vagy még elmúlhat? Kinél, hogy alakult? Igazából mindenki tapasztalatára kíváncsi vagyok :) (első terhességem)



dec. 29. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnèl 7. Hétig semmi tünet nem jelentkezett, utána jött az émelygés, hányás, fáradtság, minden szokásos dolog és ki is tartott a 14. Hétig.

Most a második babámat várom. Kb a beágyazódással egy időben elkezdett fájni a derekam, majd leszakadt pedig egyáltalán nem vagyok derèkfájós, fájtak a melleim. Rosszullètek 6. Hét körül kezdtődtek, de közel sem voltak olyan rosszak mint először. 12. Hétre már hírük sem volt.

Boldog babavárást :)

dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%

Nekem nov 17 volt az utolso menzeszem, es dec 10en ovulaltam (LH teszt alapjan), majd 24en reggel pozitivat pisiltem, aznap kellett volna megjonnie is. :) Na nekem azota nincs etvagyam, es emelygek, de meg szerencsere nem hanytam. A melleim neha megsajdulnak, meg fura nyomas erzes van a mehemben, de ennyi. Elvileg most vagyok a 6. heten, varom az orvos jelentkezeset, hogy mikor menjek az elso UH-ra, UK-ben elunk, itt ok szolnak az elso idopontrol. :)

Volt egy vetelesem augusztusban, ott semmi tunetem nem volt, csak egy kis etvagytalansag, el is halt a baba a 6. heten. Ugyhogy amig rosszul vagyok, addig orulok. :)

dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen a terhességtől van, pár hete elkaptam egy vírust, semmi köhögés vagy nátha, csak a derekam fájt és rettentően fáradt voltam. Amikor terhes voltam, szülésig hánytam, de csak a 6. héttől kezdődőtt fokozatosan a rosszullét. A hcg-től van terhesen a hányás és pár napos terhességgel nem lesz annyi hcg a veredben, hogy rosszul legyél.
dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. heten meg csak a mellem fajt es neha a petefeszkem szurkalt. Most a 7. hetben vagyok, a reggeli emelyges kitart par oran keresztul, ebredeskor farkasehes vagyok pedig ugy alszom el, hogy vacsoraztam. A mellem tovabbra is faj, es fel is vagyok puffadva. Kitartast nekunk, elmulik ez az idoszak.😊
dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly december.6ikán ovuláltam... 14.ikén már olyan derékfájásom volt, hogy nem tudtam munkába menni.. Ez eltartott 3 napig, aztán kezdődött a hasszurka, és borzasztó mellbimbó fájdalom, de mintha tüzes vassal csavargatnák :) azt hittem elpusztulok... Enyhe émelygés is volt a szagoktól. 19.ikén már szép

pozitívat teszteltem. 😊

Szóval simán lehetséges, hogy korábban vannak tüneteid ez normális, nem vagyunk egyformák, van akinek előbb jönnek.

dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az első terhességemnél nekem is hamar jött a rosszullét Kb az 5.-dik héttől. Most a második babával vagyok terhes egyenlőre az iszonyú mell fájdalomon kívűl nem nagyon érzek semmi a 6.-dik hétben vagyok. Két terhesség és két ember sem egyforma. Kitartást el fog múlni.

Boldog baba várást gratulálok.

dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki leírta a tapasztalatát és a jókívánságokat :)


Boldog, problémamentes babavárást mindenkinek aki épp benne van. 🤍👶

dec. 30. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!