Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés, hányinger nem korai...

Émelygés, hányinger nem korai 5 hetesen?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél nem volt ilyen "gondom" :) nagyon érzékeny az orrom a szagokra. ma főztem az egyik kedvencemet, mire kész lett az illatoktól, meg ahogy ránéztem hányingerem van, el kellett dugnom a kamrába, ne is lássam :) ezek a tünetek nem koraiak picit még?

2014. júl. 11. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korai. Második babámnál még másnapra vártam a menstruációmat, de a munkahelyemen rám törő émelygés gyanút ébresztett bennem. Hazafelé vettem tesztet, ami egyértelmű pozitív volt. A 11-12. hétig nonstop enyhe émelygésem volt, étvágytalan voltam, de nem volt nagyon kellemetlen.
2014. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én most vagy 4 hetes és 5 napos, és folyamatosan hányingerem van :) gratulálok a babához kedves kérdező!!
2014. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem korai a tüneted. Én 4 hetesen csináltam tesztet,5 hetesen voltam a dokinál és a 6.héten bekerültem a kórházba vészes hánnyásal.Ezzel nem ijesztegetni akarlak ez csak az én sztorim.Én a terhességem előtt imádtam a sóskát,na most rá sem bírok nézni a szagától is rosszul vagyok :) Aztán végülis nekem a hányós időszak a 6.héttől a 13.hétig kitartott,ebből 1 hetet voltam kórházba,a kórház után fokozatosan kezdett elmúlni a hányás,bár az utazást a mai napig nem bírom. 18.hetes kismama :)
2014. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Boldog babavárást :)
2014. júl. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!