Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy hogy valakinek vannak...

Hogy hogy valakinek vannak terhességi tünetei valakinek meg abszolút nincs semmi tünete az egész terhesség alatt? Az mitől függ?

Figyelt kérdés
dec. 30. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A hormonoktól függ.
dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hajlam kérdése szerintem. Velem anyumnak semmi tünete nem volt, menstruált is, már a harmadik hónap végén járt, mikor kiderültem. Nekem hasonló volt, annyi volt az összes tünetem a 10.hétig, hogy borzasztó szomjas voltam állandóan, meg néha megszédültem. De a klasszikus tünetek, mint a reggeli rosszullét, stb nem voltak meg.
dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi klasszikus tünetem nem volt a 14. hétig. Onnantól a 20. hétig állandóan tudtam volna aludni, aztán ez is elmúlt. Mostanában fájdogál kicsit a hátam meg kényelmetlen kezd lenni az alvás, de így a 30. hétnél ez szerintem normális. Se hányás, se falási rohamok, semmi ilyesmi nem jellemző rám.
dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hajlam. Nálunk mamám 7x szült 0 komplikáció és tünet nélkül hüvelyin,de arról az ágról mindenki. Van 4 lánya,ebből 3-an szintén tünet nélkül, gond nélkül 2-t szültek(negyedik nem esik teherbe,sajnos). Se émelygés,semmi. Nálam végig hányás volt,rosszullét,problémák sorra. Most a másodiknál is,sajnos,pedig jól indult. De több nem lesz,az fix. És most mesélte nagyapám,mert mamám már nem él apai ágon,hogy mamám volt ilyen. 1x szült,apát és végig problémás volt,végig hányta és maradtak vissza problémái úgyhogy többet be se vállalt. Egyke. Gyanítom onnan jött,de ez sincs kőbe vésve csak próbálom magamnak megmagyarázni.:D Annyira bíztam benne,hogy a másodiknál legalább a hányás elkerül és átálhetem a nyugodt terhességet 1x utoljára. Jó lenne tudni tényleg mitől van.
dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ember függő, pl nekem anyukám hányós volt, én egyszer se hánytam, inkább hasmenés, puffadás váltakozik (tudom, fura kombó), most a 10. héten ehhez társult a gyomorégés, eddig talán ez a legrosszabb.
dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ember függő. Anyukámnak semmi baja nem volt. Hárman vagyunk testvérek. Nekem minden tünetem volt ami csak létezik és borzasztó nehéz terhességem volt.
dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Anyumnak minden tünet, 2x szült. Húgomnak minden tünet extrán, 3x szült,cmég a szülőágyon is hányt.

Nekem semmi.

dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem terhességfüggő, nem emberfuggo. Nagyon sokan vannak, akiknél 2 terhesség nagyon különböző lefolyású, az egyiknél vegighanyjak az első trimesztert, a madiknal semmi rosszullét. Másképp reagál a szervezet a hormonvaltozasra.


Ez épp olyan, hogy van akit kiüt 1dl vörösbor is vacsi után, más meg mevisuik fél üveg tömény alkoholt, és csak jól érzi magát, de nincs berugva.

dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Anyumnak se nálam se a két húgomnál nem volt semmi baja. Nekem első terhességem és 8 héttől 20 hétig nagyon rosszul voltam, egésznapos hányinger, volt nap mikor 10x hánytam, de volt olyan mikor csak 1x 2x.

20 hét után szerencsére ritkábban jelentkeztek és mostanra (30h) nem is szokott lenni.

Más terhes tünetem nem volt elég sokáig. Mostanában érzem azt hogy fáradtabb vagyok, néha le kell pihenjek délután.

dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdekes ez az egész. Egy nő ismerősöm úgy vitt végig egy terhességet, hogy nem is tudott róla. A pocakja pici volt végig annyit nőtt, hogy hízásnak betudható volt. Majd vakbél gyanúval bevitte a mentő, mert begörcsölt. Egyből kiderül, hogy azok már toló fájások. Első gyerek volt, de nem volt gond hála istennek, hogy jött a baba. Csak sajnálta, hogy nem tudta élvezni, mert szerettek volna csak kicsit később, így a gyanú sem merült fel bennük.

Anyukám pedig állandóan evett majd hányt. Ezt így felváltva 9 hónapig. 😊

jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!