Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt lehetek így...

Mennyi idő alatt lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Nem próbálkozunk, megszakítjuk a szexet a párommal, de nem okozna csalódást egy baba érkezése.


Szóval nem erőltetjük, de nem is vigyázunk. Ez azt jelenti pontosabban, hogy simán visszateszi belém amikor elélvezett és csak letörölte, de nem ment el pisilni meg mosakodni, így visszajuthatnak a spermák. Van olyan valószínűsége a terhességnek, mintha rendesen próbálkoznánk?


dec. 30. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szóval te akarsz gyereket, a párod meg nem
dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha kiveszi mielőtt beléd élvezne akkor szinte semmi esély sincs hogy terhes legyél, akkor se ha utàna visszteszi
dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs olyan valoszínűsége, mintha rendesen csinálnátok de nem is 0, de aki nem akar gyereket, annak a fél % esely is túl sok. Lehetséges hogy soha nem fog becsúszni igy a baba, de lehet 15 év alatt lesz 3 gyerek belőle, senki nem tudja ezt megmondani neked.
dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, valamivel kisebb az esély nyilván. Amúgy nem értem az ilyet. Valaki vagy védekezik, de akkor normálisan, vagy mehet minden mindenhova. Ennek a maszatolásnak semmi értelme.


Amúgy érhet azért meglepetés, ha esetleg besikerül, hogy mennyire is egyöntetű az örömötök.

dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszitek hogy a párom nem akar gyereket, ő még lelkesebb nálam, de még van pár elintéznivalónk a konkrét próbálkozás előtt, de ha jön a baba akkor jön, ő apukának született, nagyon sokat álmodozik a kisbabáról, az én karrierem miatt kell várnunk.
dec. 30. 14:52
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha várni kell, akkor védekezzetek normálisan, ennek semmi ertelme
dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Ebből is látszik, mennyire nem való nektek még gyerek....

Egy gyereket nem úgy kell vállalni, hogy nem baj ha becsúszik... vagy akarjátok, vagy ne. De akkor húzzatok gumit.


Valaki csak az előváladéktól is terhes lesz, valaki evekig küzd érte. Itt senki nem fogja megmondani, te hova tartozol.

dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy van. Bocs, de nekem is úgy tűnik te akarsz gyereket, ő nem. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ezzel a módszerrel csak ott szokott becsúszni, ahol senki nem akar, nagyon nem. 😂

Egyébként én minden kapcsolatomban így "védekeztem", nem csúszott be. Igen, én is azért, mert én akartam. Mondtam, védekezzen az, aki nem akar gyereket. (Nem azért nem jött össze, mert terméketlenek voltunk. Mindnek van már gyereke és én is többször terhes lettem már 40 fölött.)

dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Így nem leszel terhes.
dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A párom szerette volna ha elkezdünk tavaly szeptemberben próbálkozni, mondtam hogy megszeretném várni a januárt( munka miatt) De januárig védekeztünk majd aztán kezdtünk el próbálkozni. Májusban megfogant a babám.

28N.Ameddig te a karrieredre akarsz koncentrálni, védekezzetek normálisan, mert amit csináltok , semmi értelme, ha meg jöhet a baba ahogy azt te leírod hogy nem gond ha jön akkor meg ne védekezzetek.Lehet megfogan első hónapba, lehet csak a hatodikban..

dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!