Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 38 hetesen már...

Normális, hogy 38 hetesen már alig tudok telefonon is beszélni, mert nehezemre esik a beszéd közbeni levegővétel?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól voltam, az utóbbi két hétben viszont brutál nagy lett a pocakom, és már a beszédben is akadályoz. :(
dec. 30. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Beszélj az orvosoddal, de legalábbis hívd fel az ügyeletet.


Nem vizesedsz erősebben véletlenül az utóbbi 1 hétben?

dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyaltalan nem vizesedek, 175 centi vagyok, 59 kg-val indult a terhessegem es most vagyok csak 66 kg.
dec. 30. 17:27
 3/7 A kérdező kommentje:
A babam pedig UH alapjan (elozo heten voltam) 3,2 kg.
dec. 30. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami zicher hívd fel az ügyeletet 0-24:00-ben vannak most is. Majd a doki eldönti, hogy megakar-e nézni, vagy nem.
dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha normális tartományban van a vérnyomásod és nem vizesedsz, akkor teljesen normális sajnos. Én is ilyen magas vagyok mint te, a lányom is jó hosszúra sikeredett, az utolsó két hétben pedig folyton nyomta fel a lábával meg a popsijával a gyomromat és azzal együtt a tüdőmet. Plusz mindig valahogy sikerült bevackolnia magát a bordáik alá.


Szélességre nem is terebélyesedtem, csak előre, így nem volt helye csak hosszában. Szerencsére időre született, de a végére már olyan voltam mimt egy asztmás. :D

dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhivtam az ugyeletet, azt mondtak, mint amit az utolso irt, ha nem magas a vernyomasom es nem vizesedek, akkor normalis es nem tudnak vele mit csinalni, fekudjek vele oldalra nyujtott labakkal es probaljak meg minel kevesebbszer ulni, hogy ne preselodjon tulzottan a hasam.
dec. 30. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapban nekem is voltak légzési nehézségeim, de nem ennyire... De ha azt mondják minden rendben akkor nem tudsz mit tenni. De már nincs sok hátra, erre gondolj, mostmár bármikor jöhet! Kitartást!
dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!