Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettem, hogy a terhesség...

Észrevettem, hogy a terhesség alatt (21 hét) levegővételnél apró szúrásokkal beszúr az oldalam. Másnak volt esetleg ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pár másodperces az egész, nem fordul elő sűrűn, csak néha napján. Védőnőnél azt mondták, hogy ez nem függ össze a terhességgel.
2011. márc. 3. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok rá. (22 hét) Nekem alacsony vérnyomásom van,magas pulzussal,vérszegénységgel,szívzörejjel megspékelve.
2011. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálam egyszer mértek érdekes vérnyomást. Bal karban 120/60, jobb karban 170/50 volt. A bal kar az adott ugye bár, csak eléggé érdekes volt.

Szívemmel nincsen semmi gond, nem is volt sosem. Vizsgálatok során sem tapasztaltak semmi furcsát.

2011. márc. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!