Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy az utrogestan...

Lehetséges hogy az utrogestan (napi 2x 200 mg) hüvelyben szedve okozza az állandó hányást?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 8 hetes de tegnaptól egész napos hányinger ma pedig egész napos hányás volt. Az utrot 5. héttől szedem enyhe barnázás miatt, ahogy elkezdtem rögtön abba is maradt. Eddig nem nagyon volt panasz. Bár olvasom hogy ez jó jel merthogy így kisebb a vetélés esélye, de attól félek hogy kórházba köthetek ki a kiszáradás miatt.

jan. 1. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, ha okoz is maximum szájon át szedve
jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem egyszer sem szájon át, akkor csak terhesség miatt lehet.
jan. 1. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 8 hetes vagy, akkor elég sanszos, sajnos hallottam ilyet, hogy van aki annyira rosszul tud lenni, hogy kórházba is kerül a hányás miatt. Kitartást, elvileg a 12. hét körül enyhülni szokott
jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem hogy jobb lesz.
jan. 1. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt van.
jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én hüvelyit nem használtam csak szájon át, de brutál rosszúl voltam, amikor abbahagytam elmúlt. Nekem 2 vetélés miatt írta az orvos
jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma sem változott a helyzet, az orvosom a gyömbér teát javasolta hogy kortyolgassam meglássuk remélem segít valamit.
jan. 2. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!