Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kettősfront meghozhatja a...

Kettősfront meghozhatja a babát? Tapasztalatok érdekelnének

Figyelt kérdés

jan. 3. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
6 és fél éve annyi front volt egymás után, mégsem bújt elő a fiam. 40+6ra született. 38. Héttől nst-n mindig mondták, anyuka front van estére úgyis kint lesz. Tele van az osztály annyian szültek. Aztán egy front mentes napot választott.
jan. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno 38+4 hetesen beindult egy hidegfrontnál, de hogy emiatt e vagy sem nem tudom.
jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kettős front volt, teltház volt a szülészeten...
jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ha amúgy is beindulna lassan, picit hozhatja előrébb, nagyon nem.

Fiamnál ilyen 4-5 naponta volt vagy hideg vagy kettősfront, mindig reménykedtem, és az egyik kettősfront alatt be is indult a szülés 39+4 hetesen. De az előző jópárnál nem.

jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban egymást érték a frontok. 29.ikére voltam kiírva... Szeptember 1.én indítottak 😅😅😅
jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!