Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből lehet tudni, hogy josló...

Miből lehet tudni, hogy josló fájàsaim vannak?

Figyelt kérdés
Milyen a josló fájàs? Fáj, vagy csak keményedik a hasa az embernek, vagy milyen érzés kb? Első babám várom , 35 hetes vagyok , de nem tudom milyen lehet, vagy mit kell olyankor érezni.

jan. 3. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fàj, csak befeszül, picit kellemetlen és gyorsan el is múlik. Nincs benne rendszeresség. Egyre több ilyenem van. 36+3hkm
jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rendszer nincs benne, meg simán elviselhető. Viszont ha 10-15 percenként ismetlődik, erdemes egy meleg zuhanyt venned, az vagy elmulasztja vagy rendszeressé/erősebbé teszi, és sűrűbbé. Ez esetben erdemes bemenned a korhazba, mert még egy 2 hetet kellene maradnia.
jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már elég régóta vannak ilyen kéményedések, akkor ezek szerint ezek már jóslók. Nem is tudtam.
jan. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!