Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha rövid ideig...

Normális, ha rövid ideig tartó “fájásaim” voltak a mellbimbó izgatástól?

Figyelt kérdés

31. hetes kismama vagyok. Férjem pár napja a mellemet izgatta, ami után volt orgazmus is… nem volt ilyen előtte, de most ezekután periódusosan jöttek a keményedések enyhe görcsöléssel.

Természetesen azóta nem volt, de akkor megijedtem…

Volt másnál is ilyen?



2023. ápr. 14. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Normális, méhösszehúzó hatása van, de egy egészséges terhesség ettől nem indul be. Ha zárt a méhszáj/nem egyéb kockázati tényező, akkor csináljátok nyugodtan. Én 39 hetesen mindent próbáltam, hogy kicsaljam a babát, ha nem akar jönni magától, akkor nem jön.
2023. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A mellbimbó stimulalasa mehosszehuzodast vált ki. Nem tudom csináljak e manapság, de anno amikor én szültem a lányomat, nekem volt EST, vagyis emlő stimulacios teszt. Ha meglesz a baba és szoptatsz, akkormismeros osszehuzodasaid lesznek majd
2023. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
2# Ahol én lakok tavaly még csináltak EST-t,szerintem most is.
2023. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
3 utolso, fuj, ne mar. Es hogy csknaljak. Ott all valaki es piszkalja? En vilagga mentem volna, biztos nem engedtem volna ezt.
2023. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak csinálod, utolsó.
2023. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Utolso, azt sem csinaltam volna, baromi megalazo. Meg nekem erzekeny, kb semmi nem erhet hozza.
2023. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
3# vagyok megmondom őszintén szerencsére nem tudom hogy csinálják,egy barátnőmnek csinálták indítás miatt hátha.:D Addig azt sem tudtam,hogy van ilyen, de nem kérdeztem inkább a részleteket,nekem is furcsa. Annyira nem hiszem,hogy gyakori,mert rajta kívül itt mástól nem hallottam ilyet.:D
2023. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7!

Regen szültem már, akkor ez alap volt. Nekem adtak egy durvább szövésű kis törölközőt, azzal kellett dörzsölni. Nekem se tetszett az ötlet, de senkit nem érdekelt, akkoriban a protokoll része volt. Gondolom azért nem csinaljak ma már, mert a többség ugyanígy állt hozzá, mint te, a 4., vagy én.

2023. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így indult meg. Kedd este ezzel szórakoztam, mert már nagyon pocsékul voltam, szerda hajnalban elment a nyákdugó, csütörtök hajnalra megszületett a kisfiam 38+1-re.


De nekem extrém erogén zóna volt mindig a mellbimbóm, ha kellő ideig és jól volt stimulálva, néha még orgazmusom volt így.

2023. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!