Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. Heti méhszájvizsgálat...

40. Heti méhszájvizsgálat tapasztalat?

Figyelt kérdés

2100 a méhszájam, nem vizsgáltak durván nem is fájt, viszont picit szurkál a hasam allja és fáj a derekam, azt mondták nincs jele a szülésnek

Javasolták a meleg vizes kádban fürdést van akinek ez segített???



jan. 4. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem a 27.héttől 2100 volt az értékem, még írtam is ki kérdést, hogy meddig lehet húzni ezzel. Viszont bébi jól érezte magát, a 40+6ig húzta ezzel az értékkel, a szülés reggelén is ennyi volt, másfél órával a reggeli vizsgálat után már szülőszobán voltam..
jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem akkor nekem is tervez beindulni magától mert gdm es vagyok és ha nem akkor inditás 41.héten
jan. 4. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hol szülsz? Én gdm-es voltam, és engem betöltött 40. heten indítani akartak, csak a fiam úgy döntött végül, hogy 2 nappal megelőzi a dolgot.
jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Székesfehérvár
jan. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!