Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prenagenetics Plus vagy Nifty...

Prenagenetics Plus vagy Nifty megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Árban szinte ugyanannyi. A prena itthon készül, ennyit tudok. Van esetleg valakinek tapasztalata vagy információja arról, hogy vannak-e fals eredményeik például? Mennyire megbízható a magyar labor? Egyik orvos azt mondta, ne a niftyt válasszam, a másik szerint csak a nifty jó...

#genetika #Nifty #Prenagenetics
jan. 5. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
A Panoramahoz használják a legmodernebb technológiát. Én azt ajánlom.
jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
jan. 5. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyik nipt tesztet választod ugyan azt tudják csak az egyiknek a laborja A városban a másiké meg B városban van. Mindenhol ugyanaz a technológia, ugyanúgy szakemberek értékelik.

A vizsgált betegségek és az ár összefüggése alapján érdemes választani nem az alapján, hogy Budapesten, Pozsonyban vagy épp Hongkongban értékelik ki.

jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valószínűleg a prenanál maradok. Ehhez az egyhez nem kell más városba utaznom, így egyszerűbb.
jan. 5. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességem során 4 éve az orvosom a panoráma tesztet javasolta, most a jelenleginél pedig a prenát. Bármelyik jó.
jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 6. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Trisomy Complete + SMA-t csináltattunk, barátnőmék Prenát.

Kb ugyanúgy néz ki a két lelet uh szerintem nagyjából mindegy.

jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 7. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!