Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha így mozog a baba, akkor...

Ha így mozog a baba, akkor még messze a szülés?

Figyelt kérdés

Teljesen fent, a gyomrom magasságàban mozog mindig a babám. 37 hetes terhes múltam. Koponya végű fekvésben van, köldök alatt sosem érzem mozogni, csak köldök fölött és tényleg gyomor magasságàban. Szeretnék már szülni, mert olyan nehéz minden, meg fáj már mindenhol, pedig csak 9 kilót híztam, szóval a hasamon kívül szinte semmi felesleg nincs rajtam, mégsem jó már ez az állapot.

Tudom, senki nem jós itt, de ebből lehet vajon arra következtetni, hogy itt még nem lesz egyhamar szülés?


jan. 8. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmire sem lehet következtetni. Mindkét gyerekem durván aktív volt az utolsó pillanatig. Egyikük az utolsó héten is többször megfordult, frászt hozva a dokira, hogy hol keresse. 38+0 ill. 38+4-en szültem.
jan. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát én már nagyon szülni akarok ,bevallom. A magnéziumot is abbahagytam, hátha most már lesz valami. Persze tudom, hogy 1-2 hét még a babának jó lenne ott bent, de nekem itt kint már nagyon nem 🙂. Mondjuk sokat keményedik a hasam, bár hát ez sem jelent semmit igazából.
jan. 8. 05:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A magnézium semmilyen hatással nincs a szülésre. Egyiknél se hagytam abba.
jan. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért én abbahagytam, a terhes vitaminban úgyis van .
jan. 8. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Köldök alatt már a feje található, teljesen normális ha ott nem érzel mozgást..én sem érzek 37+5 hetes vagyok.Teljesen lenn van a feje a hugyhólyagomat nyomja, 36 hetesen voltam utoljára dokinál semmi jele hogy jönne se akkor se most, mozog szépen éli világát.Ha nem jön akkor az aztjelenti hogy még nem áll készen sem ő sem a tested. Még van időnk 🙏 Elhiszem hogy nehéz lehet egyeseknek. Személy szerint nekem nem az,néha elis felejtem hogy terhes vagyok annyira nem nagy a hasam, nem húz a súly, jól alszom.Energiám nincs.11kg van rajtam minden hasban. Attól tartok ne vigyem túl, nem akarok indítást. Elvileg a szex segít, a séta,van fitnesszlabdám azon gyakorlatozni, takarits picit.
jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De jó neked utolsó. Nekem hatalmas a hasam szóval húz a súly, fáj tőle a szemérem csont, az ágyban megfordulni sem könnyű már, szóval teljesen kényelmetlen az egesz. Úgy nézik ki mintha aki már kb a 41.héten jár 😔.

Veszélyeztetett terhes vagyok, szóval szex ,meg megerőltető fizikai munka nekem tiltott dolog, meg őszintén kedvem se nagyon van hozzá, ha ciki ha nem. A séta az megy minden nap ,hátha valamit segít.

jan. 8. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben :( Sajnos így megértem hogy minél elöbb szeretnél szülni, de sajnos az akarat lehet nagy ha a test és a baba nem állnak készen, lehet pár nap múlva a semmiből beindul nálad is mint sokaknál. Huh akkor tényleg ne emelj súlyt, kis séta naponta az is rásegit.Kitartást neked. #5
jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az általános, de nekem vajúdás alatt is mocorgott rendesen. 5-7 perces fájásaim voltak, tette rám a szülésznő a ctg-t és egy jó nagyot pont belerúgott a tappancsba, aztán elkezdett mocorogni. Meg is jegyezte mosolyogva a szülésznő, hogy "jajj de mérges lett ez a baba". Utána őszinte leszek, nem figyeltem, mert nagyon beindult a szülés, de akkor nagyon mocorgott, amikor rámtette a gépet.
jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!