Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon jól érzem magam,akko...

Ha nagyon jól érzem magam,akkor nagyon messze a szülés?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok. Semmi sem fáj, csak kicsit fáradt vagyok, az ágyban fordulás kicsit nehéz. Szerintetek van esélye annak,hogy hamarabb induljon be a buli? Vagy lehet,hogy még túl is fogom hordani? Bocsi ha hülye kérdés, első baba.

2023. márc. 7. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez az égvilágon semmit sem jelent. Mondjuk én 36 hetesen még nem várnám a szülést, mert koraszülött lenne. Az meg hogy te hogy érzed magad, semmit sem befolyásol.

Én pl a 34ik héttől szarul voltam, fájt már mindenem, sehogy se volt jó, mégis a kiírt napon szültem.

2023. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá.


Egyikkel sem volt bajom

Még a szülés napján/ megelőző napján sem.


Egyikkel költöztem előző nap.

Ágyat csavaroztam… stb

(41+1)


Másikkal mèg a férjemmel össze is bújtunk fél nappal koràbban..

Stb…

2023. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 36. hetesen szültem. Szinte semmi előjele nem volt, kicsit fájt a derekam este, aztán éjjel elfolyt a magzatvíz. Egy 36 hetes magzat már jól fejlett, úgyhogy nem kell nagyon aggódni akkor sem ha véletlenül beindul a szülés.
2023. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nem lehet tudni.

35. hétre születtek sz ikreim. Aznap még a kertet csinálgattam, főztem, elmrntem a nagyért oviba stb.

Este meg csak elfolyt a víz....

Egyébként nyugodj meg. Kicsi az esélye hogy problémamentes terhességből koraszülés legyen.

2023. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a szülés elötti napon a nagyokkal Szilvásváradon felmásztam az ősember barlangig annyira semmi bajom sem volt.Utána se,csak másnap este elkezdődtek a fájások,és hajnalban megszültem.Semmit nem jelent,hogy nem érzel semmit.
2023. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából már most alig várom, hogy megszülessen. Apuka is minden nap mondja neki,hogy bárcsak kibújna már.
2023. márc. 7. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 40. hétben vagyok, életemben ilyen jól nem voltam szerintem 😄 én is várom, hogy végre történjen valami, de egyelőre semmi.
2023. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem otthoni fájásméröm volt a 2. terhességemnél. Kiírt dátum előtt 4 nappal miközben épp az előszobát rendeztem át hívott a doki hogy nem-e fáradék be szülni 😀

Nem gondoltam hogy komolyan mondja de hívtam a férjemet hogy a doki megkért hogy menjünk be. Ez 9 körül volt, 10.30-11 volt mire a kórházba értünk. Igaza volt 4-re megszületett.

2023. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Még 6 hét is lehet :):)

Addig jó meg bennt van így meg érik a. tüdő erösödik minddn

2023. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8, ez haláli 🤣 Annyira örülnék neki, ha hamarabb túl lehetnénk ezen a megpróbáltatáson.
2023. márc. 7. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!