Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 perces méhösszehúzódásaim...

6 perces méhösszehúzódásaim voltak tegnap. Ma elmennétek megnézetni nem-e nyílt ki a méhszáj? 31+6 hkm

Figyelt kérdés

Bár az orvos engedné, de hüvelyi baktérium miatt tartózkodom a szextől hónapok óta, viszont tegnap volt egy behatolás nélküli orgazmusom. Ezután elkezdett keményedni a hasam, amig nem pihentem el 2 percenként kb 5x, utána 8 alkalommal néztem az időt és 6 percenként volt méhösszehúzódásom.

Alapból sokat keményedek időszakonként és hasonló is volt már többször (orgazmusom viszont hónapok óta nem volt, csak 1x, álmomban) csak nem néztem az időt, ott is volt kb 30 perc mire elmúlt.

A kórházba azért nem mentem be, mert ezek a 6 perces összehúzódások egyre gyengébben jelentkeztek és a baba egyre aktívabb lett, majd kb 45 perc után múltak el.

A 18. héttől vannak keményedéseim, viszont csak 1 hete valamikor enyhe, rövid görccsel is jár. Tegnap nem volt görcs, csak méhösszehúzódás. 1,5 hete látott orvos, akkor minden ok volt.

Ti elmennétek ma nőgyógyászhoz? A sajátom ma nem rendel csak holnap és félek attól is, hogyha megpiszkálják, pont attól fog nyílni (így szültem az első gyerekem).



jan. 8. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ma mennék sztk-s orvoshoz vagy holnap késő délután magánban az enyémhez. Holnapig szerintetek ráérne?
jan. 8. 09:22
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Menj el, de addig is nyugtasson az, hogy tegnap nagyon erős fronthatás volt, én is szenvedtem, keményedtem nagyon.
jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap front volt..

Nekem is volt ilyen, de másnapra jobb lett. Én bementem megnézetni magam, de semmi nem volt hàlisten. Pici bacit találtak, mire azt mondta a főorvos, H az is produkál ilyen tüneteket. Kaptam kúpot és jobb is lett valóban,azóta nem volt . 37+2hkm

jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!