Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása? Több...

Terhesség megállapítása? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vagyok 5+2.

Ma délutánra van időpontom magán nőgyógyászhoz. Arra számítok hogy szívhang még valószínűleg nem lesz, viszont a terhesség tényét megállapítja így is igaz? Tehát papírt kapok róla?

Azt tudom hogy 1-2 hét múlva mennem kell majd újra, addigra már lesz szívhang.

Illetve hüvelyi ultrahangot fognak csinálni?



jan. 8. 10:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A terhesség megállapítás azt jelenti, hogy van élő terhesség, annak pedig feltétele a szívműködés. Kb felesleges menned, annyi derül majd ki, hogy méhen belül van-e. Valószínűleg hüvelyi vizsgálat lesz.
jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Igen elsősorban ennek a vizsgálatnak az lenne a célja hogy megtudjuk hogy méhen belül van-e.
jan. 8. 10:27
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csináltak a második babánál hüvelyit, az elsőnél nem.

Más orvoshoz jártam,lehet ez orvos függő.

Meg tudja állapítani, mert a petezsákot már látja.(a hüvelyi biztos, a hasi nem tudom) elsővel 8esfél hetesen mentem, másodikkal 5hetesen először.

Miért mész ilyen korán?

jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

3-as azért megyek ilyen korán hogy megállapítsa azt hogy méhen belül van.

Te miért mentél öt hetesen?

jan. 8. 10:29
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon görcsölt a hasam, de folyamatosan. Az első babánál észre se vettem, hogy terhes vagyok,később se voltak tüneteim.
jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Mikor először voltam nekem is csak üres petezsák volt, azt mondta a doki, hogy legközelebb lesz megállapítható. A leletemre is csak annyit írtak, hogy szabályos petezsák, benne jelenleg sem szikhólyag, sem embrió nem ábrázódik. 2 hét múlva kaptam olyan papírt amivel mehettem a védőnőhöz, mert szerepelt rajta, hogy grav 8. (8 hetes terhesség)
jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

5-ös Értelek

Én azért megyek hogy bebizonyosodjon az hogy méhen belül van

jan. 8. 10:38
 8/41 A kérdező kommentje:

6-os

Köszönöm a válaszodat igazából nem vagyok megrémülve tudom hogy valószínűleg még nem fog látni semmit, A lényeg az hogy méhen belül legyen.

jan. 8. 10:39
 9/41 anonim ***** válasza:
26%
De a méhen belül miért nem ér rá egy hét múlva később? Akkor ugyanúgy látják,plusz szívhang is van,tehát attól kezdve élő terhesség. Attól tartasz rossz helyen van? Azt is elég megtudni egy hét múlva,ha nincs vérzés,görcs,stb.
jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésre a válasz,papírt kapsz róla,de az még nem élő terhesség. Azzal például táppénzre se vesznek fel,ha olyan probléma van,mert ahhoz élő kell. Vagy ha bárhova szükséges a lelet.
jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!