Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom a diétát. Hogy...

Nem bírom a diétát. Hogy csináljam, hogy menjen és ne legyek non-stop éhes?

Figyelt kérdés

Kiderült a terhességi cukorbetegségem és diétâznom kell. Csináltam anno mikor még nem voltam terhes ezt a 180grammos szénhidrát diétát, az tök jól ment, fogytam is, a petefészek cisztàm is eltűnt, jól éreztem magam.

Most hasonlót próbálok két hete csinálni, de egyszerűen nem lakok jól bármit eszek. Natúr joghurt gyümölccsel, teljes kiőrlésű kenyér felvágott, rakott zöldségek hússal, cukormentes mindenből . Elvileg 5-ször kellene ennem egy nap, de képtelen vagyok, mert olyan farkaséhség tör rám, hogy ha nem eszek,teljesen rosszul vagyok. Pedig dietetikus is mondta, hogy (neki is elmondtam, hogy annó már csináltam szénhidrát diétát) jó az elgondolás, amit leírtam neki.

Nem tudom már nincs ötletem hogy csináljam a dolgokat, mert hát tökre azt érzem, hogy kellene a cukor a szervezetemnek, de ugye nem szabad. De ez az éhezés meg kikészít.

Van valami tippetek, vagy ti hogy csináltàtok, hogy bírni is lehessen?



jan. 8. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát egyél olyat, amit lehet. Rágcsálj uborkát, egyél meg pár szem olajos magot (ne kétmarékra, mert marha nagy a kalóriatartalma). Na meg igyál. Sokat. Sokszor nem is éhes az ember, hanem szomjas. Megiszol két pohár vizet, rögtön nem lesz olyan égségérzeted.
jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én imádtam tehéntúrót keverni pirospaprikával és borssal. Ezt ettem kenyérrel. Meg wok zöldséget. Igazából rengeteg jó recept van. Ajánlom a terhességi cukorbetegség facebook csoportot.
jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ami nekem segített, az a mio inozitol por.
jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kell idő míg beáll az egészséges cukorszint, azért kívánod a cukrot és érzed magad farkaséhesnek, mert a szervezetnek kell egy kis idő.

Facebookon van egy tök jó csopi, terhességi cukorbetegség, lépj be, tele van jobbnál jobb tippekkel, receptekkel. 2X csináltam végig, nem könnyű, de hidd el menni fog. Kitartás!

jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én terhescukrosan emeletes szendvicseket csináltam magamnak, hog ne pusztuljak éhen. :) 1 vékony kenyérke, arra rá a full 10 dekás felvágott, egy ujjnyi vastag sajtszelet, egy marék zöldség, és így nagyjából megvoltam.
jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú köszi a tippeket. Nem durva amúgy a cukrom, de hát nyilván most nem tudom így azokat a kajákat enni , amiket eddig ettem. De tényleg szörnyű ez folytonos éhség. Remélem hamar megszokja a szervezetem és beáll egy szintre, mert most vallatni lehetne a diétával 🙂.

Köszi még egyszer mindenkinek!

jan. 8. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz. Nekem az első gyereknél pont karácsony előtt derült k8 a GDM, kaptam egy doboz bonbont az egyik ismerőstől és konkrétan elsírtam magam, mert nem ehettem belőle 🤣 Nagy becsben el is tettem szülés utána, de annyira megszoktam, hogy nem eszem cukrosat,hogy gusztustalanul édesnek éreztem màr.😄
jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki így eszik megkérdezhetem mit eszik ebédre pl? Azért az ebéd mert semmi más ennivalót nem kívánok
jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!